Prihlásiť

Košík je prázdny.

Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3 - stříbrný
Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3 - stříbrný Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3 - stříbrný Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3 - stříbrný Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3 - stříbrný Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3 - stříbrný Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3 - stříbrný Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3 - stříbrný

Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3 - stříbrný

Hyper USB-C Thunderbolt 3 Hub byl stvořen k tomu, aby vám pomohl vytežit na maximum výkon a možnosti Apple MacBooku Pre 2016. Jeho 2 bočný porty totiž rozšíří na neuveřitelných 7! Farba strieborná.

Výrobca: Hyper
Katalóg. č.: HY-GN28B-SILVER
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Hyper USB-C Thunderbolt 3 Hub byl stvořen k tomu, aby vám pomohl vytežit na maximum výkon a možnosti Apple MacBooku Pre 2016. Jeho 2 bočný porty totiž rozšíří na neuveřitelných 7! Získáte port HDMI s rozlišením až 4K a dva porty USB 3.1 s rychlostí až 5 Gb/s i podporou napájení pripojených periferií. Ďalej slot pre karty SD a microSD. Navíc budete mať k dispozici port Thunderbolt 3 s podporou rozlišení až 5K alebo 2x 4K a rychlostí prenosu až 40 Gb/s a také port USB-C s rychlostí až 5 Gb/s. Samozřejmostí je průchozí napájení s maximem 100 W pre dobíjanie MacBooku plnou rychlostí. Súčasťou balenia je i praktické cestovná púzdro, šetrné k hliníkovému šasi hubu.

Vďaka svojejmu Kompaktnýmu designu i barvám Hyper USB-C Thunderbolt 3 Hub dokonale splyne s vaším MacBookem Pre 2016, ktorý rázem premení v multifunkčná pracovní stanici.Hlavní vlastnosti:
Rozšiřující USB-C/Thunderbolt 3 hub pre Apple MacBook 2016
1x Thunderbolt 3 – podporovaná rozlišení 5K / 2x 4K@60Hz, prenos 40 Gb/s
1x USB-C – rychlost prenosu 5 Gb/s
1x HDMI – podporovaná rozlišení 4K@30Hz / 1080p@60Hz
2x USB 3.1 Gen 1 – rychlost prenosu 5 Gb/s, podpora napájení periferií
1x čítačka SD kariet – UHS-I 104 MB/s
1x čítačka microSD kariet – UHS-I 104 MB/s
Průchozí napájení cez Thunderbolt 3 s maximem 100 W
Luxusní povrch z eloxovaného hliníku v barvách Apple
Precizní CNC zpracování
Nízká hmotnosť a Kompaktný rozmery
Farba strieborná


Hyper je značka společnosti Sanho Corporation sa sídlem v Silicon Valley, ktorá v roce 2015 oslavila už desáté výročí svojejho založení. Nejedná sa teda o žádného nováčka ani krátkodobý zázrak, zároveň si ale stále zachovává nadšení a smysl pre inovaci v oblasti počítačového a mobilného príslušenstvo, prenosné energie a ukladání dat. Za uvedenou dobu má na svojejm konte mnohé veľmi úspešné a oceňované predukty, ako např. HyperJuice, externá baterii pre MacBook, HyperDrive, externá datové úložište, iStick, první USB flash disk s konektorom Lightning a certifikací MFI, iUSBport, první bezdrôtový USB port na svete, a HyperThin, nejtenčí HDMI kábel na svete.

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie