Prihlásiť

Košík je prázdny.

Hyper USB-C Hub s 4K HDMI - stříbrný
Hyper USB-C Hub s 4K HDMI - stříbrný Hyper USB-C Hub s 4K HDMI - stříbrný Hyper USB-C Hub s 4K HDMI - stříbrný Hyper USB-C Hub s 4K HDMI - stříbrný Hyper USB-C Hub s 4K HDMI - stříbrný Hyper USB-C Hub s 4K HDMI - stříbrný

Hyper USB-C Hub s 4K HDMI - stříbrný

Kompotomtní Hyper USB-C Hub s 4K HDMI vám umožní konečne naplno využít potenciál skrytý za solitérním USB-C portem vášho MacBooku Pre 2016 či MacBooku 12”. Farba strieborná.

Výrobca: Hyper
Katalóg. č.: HY-GN22B-SILVER
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Kompaktná Hyper USB-C Hub s 4K HDMI vám umožní konečne naplno využít potenciál skrytý za solitérním USB-C portem vášho MacBooku Pre 2016 či MacBooku 12”. Okamžite jej totiž rozšíří o dva USB 3.0 porty a HDMI pre pripojení externáho monitoru alebo jiných zobrazovacích zariadenia. Podporováno je pritom rozlišení až 4K! Hub zároveň zachovává i USB-C port vrátane napájení. Takže i když batéria slábne, nemusíte hub odpojovat. Hub sa k MacBooku pripojuje pomocou kábelu, ktorý umožňuje flexibilní umístení hubu na pracovním stole.

Vďaka širokým možnostem konektivity, minimalistickému designu a prevedení z kvalitního hliníku v barvách Apple sa Hyper USB-C Hub s 4K HDMI stane brzy nedílnou súčasťou vášho MacBooku.Hlavní vlastnosti:
Rozšiřující hub do USB-C portu v barve stříbrné
Navrženo pre MacBook 12” 2015/2016, MacBook Pre 2016
2x USB 3.0
1x HDMI výstup s podporou rozlišení až 4K / 30 Hz
1x Průchozí USB-C port s podporou napájení
Flexibilní kábel s USB-C konektorom
Luxusní povrch z anodizovaného hliníku v barvách Apple MacBook
Precizní CNC zpracování
Použitelné i s ďalšiemi zariadeními s podporou USB-C
Kompaktná rozmery (84 x 22,5 x 8,3 mm)
Nízká hmotnosť (44,5 g)
Nepodpreuje Apple SuperDrive

Recenze:
DigitHyper je značka společnosti Sanho Corporation sa sídlem v Silicon Valley, ktorá v roce 2015 oslavila už desáté výročí svojejho založení. Nejedná sa teda o žádného nováčka ani krátkodobý zázrak, zároveň si ale stále zachovává nadšení a smysl pre inovaci v oblasti počítačového a mobilného príslušenstvo, prenosné energie a ukladání dat. Za uvedenou dobu má na svojejm konte mnohé veľmi úspešné a oceňované predukty, ako např. HyperJuice, externá baterii pre MacBook, HyperDrive, externá datové úložište, iStick, první USB flash disk s konektorom Lightning a certifikací MFI, iUSBport, první bezdrôtový USB port na svete, a HyperThin, nejtenčí HDMI kábel na svete.

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie