Prihlásiť

Košík je prázdny.

Veho M7 Mode Retro BT Speaker
Veho M7 Mode Retro BT Speaker Veho M7 Mode Retro BT Speaker Veho M7 Mode Retro BT Speaker Veho M7 Mode Retro BT Speaker Veho M7 Mode Retro BT Speaker Veho M7 Mode Retro BT Speaker Veho M7 Mode Retro BT Speaker

Veho M7 Mode Retro BT Speaker

Bezdrátový Bluetooth repreduktor Veho M7 Mode Retro sa vyznačuje úzkým, vysoce kvalitním retro designem, ktorý je doplnen vynikající kvalitou zvuku.

Výrobca: Veho
Katalóg. č.: VSS-014-M7
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Počet repreduktorů:
2+0

Konstrukce:
prenosné

Citlivost:
Méne než 89 dB

Výkon RMS:
20 - 38 W

Požadované vlastnosti:
Bezdrátový systém prenosu

Čas přehrávání na batéria:
až 10 hodinBezdrátový Bluetooth repreduktor Veho M7 Mode Retro sa vyznačuje úzkým, vysoce kvalitním retro designem, ktorý je doplnen vynikající kvalitou zvuku. Připojte bezdrôtové zariadenia (smartphone, tablet, MP3 prehrávač) pomocou technológie Bluetooth 4.0 a vychutnejte si kvalitní zvuk s výkonem 20W (2x 10W) a kapacitou batéria 1300mAh po dobu nepřetržitého přehrávání až 10 hodin na jedno nabití.

Dva výkonné 10W repreduktory dají hudbe hluboké basové zvukové spektrum. Veho M7 je také vybavený prednastavenými ovládacími prvky ekvalizéru, které umožňují repreduktoru zvýraznení basů a podporu virtuálního 3D přehrávání. Úzký retro design s metalickou šedou konstrukcí a koženou rukojetí delají z toho repreduktoru ideálnej doplnek do každé domácnosti. Vďaka hodnocení IP64, které tomuto repreduktoru zajišťují odolnost vůči prachu a vode, je tento repreduktor vhodný i na pláž alebo k bazénu.

Úzký design byl navržen pre pohodlné přenášení, takže si Veho M7 môžete vzít s sabou na cesty alebo na dovolenou. Zadní strana repreduktoru je vybavenýa USB portem, vďaka kterému je možné repreduktor použíť i ako powerbanku. Stačí jen vaše mobilný zariadenia do repreduktoru pomocou USB kábelu zapojit.

Hlavní vlastnosti:
 Kompatibilita sa smartphony, tablety, MP3 prehrávači a jinými zariadeními pomocou Bluetooth alebo konektora jack 3,5 mm.
 Výkonná 1300mAh batéria s výdrží až 10 hodin nepřetržitého přehrávání Dva kvalitní a výkonné 10W repreduktory dodají zvuku hluboké basy.
 Krytí IP64, které zajišťuje odolnost vůči prachu a vode pre použitiu u bazénu alebo na pláži.
 Elegantní retro design v metalické šedé konstrukci s koženou rukojetí a modrými LED ovládacími prvky.
 Přednastavené ovládací prvky ekvalizéru pre zvýraznení basů a virtuálního 3D přehrávání.
 Možnost využití repreduktoru ako powerbanky cez USB kábel.

Technické parametre:
 Typ batéria: Li-Ion vestavená
 Kapacita batéria: 1300 mAh
 Dobíjecí: ano
 Výdrž batéria cez Bluetooth: až 8 hodin
 Výdrž batéria cez jack 3,5mm: až 10 hodin
 Doba nabíjanie: 3 hodiny
 Napájení: cez USB
 Připojení: jack 3,5 mm, Bluetooth
 Verze Bluetooth: 4.0
 Dosah Bluetooth: až 10 metrů
 Výkon: 2x10 W
 Farba: Černo-strieborná

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie