Prihlásiť

Košík je prázdny.

Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Slot - do CD mechaniky
Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Slot - do CD mechaniky Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Slot - do CD mechaniky Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Slot - do CD mechaniky Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Slot - do CD mechaniky

Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Slot - do CD mechaniky

Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Slot - do CD mechaniky.

Výrobca: eSTUFF
Katalóg. č.: ES80368
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

Magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ - UNIVERSAL

Nikdy predtým nebolo jednoduchšie bezpečne uchytiť telefón v aute a používať ho komfortne pre GPS navigáciu alebo telefonovanie cez bluetooth či HF sadu.

Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ sa upevní do slotu pre CD mechaniky na autorádiu. Samozrejmosťou je, že funkčnosť prehrávania CD zostane zachovaná. Vďaka magnetickému mechanizmu tak rýchle uchytíte telefón k držiaku a je jedno, či horizontálne alebo vertikálne. Telefón drží pevne v akejkoľvek polohe ! Vďaka kĺbu je možné potom s telefónom otáčať do strán a dosiahnúť tak ideálny zorný uhol.

Balenie obsahuje dva MagnIQ™ magnetické adaptéry pre mobilný telefón - prvý, ultratenký, ktorý vložíte pod terajší kryt, a druhý, ktorý nalepíte pomocou integrovanej 3M pásky priamo na zadnej stranu telefónu.

Inštalácia držiaka je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý behom niekoľkých sekúnd...

Obsah balenia:
1x držiak eSTUFF MagnIQ Slot
1x magnetická podložka pod kryt telefónu
1x magnetická podložka s 3M lepiacou páskou na telefón

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie