Prihlásiť

Košík je prázdny.

POV ochranný kufrík pre kamery GoPro Hero - SmaCase G260SW - velký
POV ochranný kufrík pre kamery GoPro Hero - SmaCase G260SW - velký POV ochranný kufrík pre kamery GoPro Hero - SmaCase G260SW - velký POV ochranný kufrík pre kamery GoPro Hero - SmaCase G260SW - velký POV ochranný kufrík pre kamery GoPro Hero - SmaCase G260SW - velký

POV ochranný kufrík pre kamery GoPro Hero - SmaCase G260SW - velký

POSLEDNÝ KUS

Ochranný kufrík pre vaše GoPro kamery a príslušenstvo Smatree® SmaCase G260SW určený pre uskladnenie sady pre športové kamery GoPro Hero.

Výrobca: Smatree
Katalóg. č.: SMA-009
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Vhodné pre:
GoPro HERO3
GoPro HERO3 WHITE
GoPro HERO3 SILVER
GoPro HERO3 BLACK
GoPro HERO3+
GoPro HERO3+ WHITE
GoPro HERO3+ SILVER
GoPro HERO3+ BLACK
GoPro HERO4
GoPro HERO4 SILVER
GoPro HERO4 BLACK
GoPro HERO5
GoPro HERO5 Black
GoPro HERO
GoPro HD Helmet HERO
GoPro HD Motorsports HERO
GoPro HD Surf HERO
GoPro HD HERO Naked
GoPro HD HERO 960
GoPro Hero HD 1080p
GoPro HERO 2
GoPro HD HERO2 Outdoor Edition
GoPro HD HERO2 Motorsport Edition
GoPro HD HERO2 Surf Edition
ISAW Extreme
ACTION PRE X7
MagiCam SD18
MagiCam SD21
MagiCam SD71Ochranný kufřík Smatree® SmaCasa G260SW je vyplnen predem vyřezanou penou, do které si môžete ukládat kameru i ďalšie príslušenstvo. Tento inteligentný organizér jednak zamezí pohybu vybavenýí uvnitř púzdra, a tým vzniku škrábanců, jednak umožní rychlou manipulaci s kamerou, pretože je vše vždy uloženo na svojejm míste. Organizér je vyjímatelný.

Kvalitní obal na cesty
Ochranný kufřík je skladný a je vyroben z odolného, ale přesto lehkého materiálu, preto je ideálnej na cesty. Jednoduchý design v kombinaci s černou barvou působí velmi stylove. Krome prestoru vyhrazeného na kameru obsahuje i síťovou kapsičku na ďalšie príslušenstvo či osobná veci. Púzdro je uzavíratelné zipem a obsahuje karabinu pre případné zavešení. Vďaka kvalitnímu materiálu sú jeho údržba a čištení velmi jednoduché.

Vlastnosti:
 Rozmery: 26 x 20 x 6,5 cm
 Farba: čierná
 je možné umístit: 1x kameru (ve vodotesném obalu), LCD BacPac, 2x batéria, 1x LCD/WiFi/Battery packs, GoPro WiFi dálkové ovládání, káble, príslušenstvo a ďalšie.

Obsah balenia:
 POV ochranný kufřík SmaCasa G260SW

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie