Prihlásiť

Košík je prázdny.

Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ
Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ

Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ

Palubná kamera CEL-TEC E08s CZ GPS s 2.7 palcovým farebným LCD displejom, záznamom vo FULL HD kvalite 1080p, fotoaparátom, G-senzorom a funkciou pre lepší obraz v noci WDR. Úhol záberu 170°, GPS modul.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1512-003
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

CEL-TEC E08s - je moderná palubná kamera s elegantným dizajnom, ktorá má všetky prednosti, ktoré profesionálný vodič od kvalitnej palubnej kamery očakáva. Kamera disponuje menu v českom jazyku.

OSTRÝ OBRAZ
Vďaka vysokému FULL HD rozlíšeniu a kvalitnému senzoru nie je preblém zo záznamu CEL-TEC E08s prečítať ŠPZ viníka nehody, alebo dopravného priestupku! Špičkový obraz však využijete tiež pre záznam vaších nevšedných ciest. Zábery z E08s potom môžete doplniť snímkami a zážitkami z dovolenky.

NOČNÝ ZÁZNAM
Cel-Tec E08s má výborný obraz také v noci - kamera zachytí scénu dokonca aj pokiaľ je jediným osvetlením svetlomet automobilu. Tomu napomáhá rovnako funkcia WDR, vďaka ktorej si kamera lepšie vysporiada so zábermi za zlých svetelných podmienok.

ŠIROKÝ ÚHOL ZÁBERU
Široký úhol záberu 170° zachytí celú scénu pred vozidlom. Zraku E08s tak neunikne ani dianie v protismeru.

GPS MODUL
Kamera E08s GPS obsahuje v balenia GPS modul, ktorá je na 1,5m dĺhom káble. Súčasťou balenia je aj špeciálný software na prehrávánia videí, kde je integrovaná aj Google mapa. Okrem zobrazenia pozície automobilu program ukazuje aj mieru preťaženia, rýchlosť a smer.

ZÁZNAM DO SLUČKY
Vďaka záznamu do slučky odpadá večná starosť o zaplnenie pamäte. Akonáhle sa zaplní microSD karta, kamera začne automaticky prepisovať najstaršie záznamy tými aktuálnými (dĺžku záznamu je možné nastaviť na 2, 3 alebo 5 minut).

JEDNODUCHÉ UCHYTENIE
Jednoduché uchytenie na čelné sklo prísavkou (ideálne za zpetné zrkadlo) s možnosťou natáčania kamery do strán. 

Kamera sa do držiaku jednoducho zasune. Na čelnom skle tak po ukončení jazdy môžete zanechať iba prísavku a kameru uschovat, aby nepútala zbytočnú pozornosť.

VYPNUTIE MIKROFÓNU
Užitočná je tiež voľba vypnutia mikrofonu pro väčšiu diskrétnosť, je možné ju samostatne nastaviť jak v menu (trvale), tak použitím tlačítka ako rýchlu voľbu a to aj počas prebiehajúceho záznamu.

ZABUDOVANÁ BATÉRIA
Kamera pracuje tiež bez externáho napájania na integrovanú batériu - cca 1h. V prípade nehody je teda možné  kameru vybrať z držiaka a nafotiť alebo vyhotoviť video vzniknutej situácii i z iných úhlov pre neskôršie dôkazové konanie.

G-SENZOR
G-senzor reaguje na prudký pohyb kamery (napr. náraz do automobilu). Pokiaľ senzor taký pohyb zaznamená, spustí nahrávánie a záznam uzamkne proti cezání. V prípade už prebiehajúceho záznamu, tento záznam uzamkne proti prepísaniu. Záznam z nehody tak zostane chránený proti prepisovániu pri zapnutej funkcií nahrávání do slučky. Prebiehajúcí záznam je možné tiež uzamknouť jednoducho stiskom tlačítka.

DETEKCIA POHYBU
Táto funkcia nalezne využitíie napríklad behom státia na parkovisku, obchodného domu – pri pohybe pred vozidlom kamera spustí záznam a natočí tak prípadné poškodenie vozidla a pod.

SPRÁVCA SÚBOROV
Samozrejmosťou je správca súborov: fotografie a videosúbory je možné prezerať, uzamykať, mazať atď.

HDMI KONEKTOR
Vďaka integrovanému HDMI konektoru je možné soubory prehrávať z kamery rovno na TV alebo lepšiom monitore bez použitia PC.

Palubná kamera CEL-TEC E08s ponúka i celú radu nastavenia pre zdatnejších uživateľov: vyváženie bielej, nastavenie expozćie atď. Spoločne s manuálom zvláda nastavenie skutočne každý. Praktické voľby v nastavení: záznam do slučky, vypnutie displeja po 3min, spustenie a vypnutie záznamu po naštartovaní automobilu. Okrem nastavení dát a času môže býť vhodné pre konkrétnú kameru nastaviť i SPZ vozidla, v ktorom je nainštalovaná - bude zobrazená priamo v obraze videa. (firemné, alebo policajné automobily).

Kamera E08s je vybavený funkciou priblíženie - 4x digitálne zoom. Šošovka je zložená zo 6 skiel. Kamera využívá pokročilý chipset Novatek, ktorý ukladá soubory do moderného  kontajneru MOV a videá komprimuje nejsofistikovanejším štandardom H.264.

Vlastnosti kamery:
 FULL HD rozlišenie: 1920x1080p 30fps/MOV.
 Vstavaný 2.7” farebný  displej.
 Široký úhol záberu 170˚ umožní zaznamenať všetko dnianie pred vozidlom.
Je možné aktivovať nahrávaciu slučku, ktorá umožní kontinuálne nahrávanie prepisovaním starých záznamov.
 Časová známka v obraze je dôležitá pre archiváciu a dôkazové konanie.
 Vďaka funkcii WDR sa kamera lépšie vysporiada so zábermi za zlých svetelných podmienok.
 Elegantný dizajn.
 G-Senzor - senzor reagujúcí na prudký pohyb kamery (náraz do automobilu). Pokiaľ senzor taký pohyb zaznamená, automatický spustí nahrávanie a záznam uzamkne proti prepísaniu.
 Spustenie záznamu pri naštartovaní automobilu.
 Možnosť nastavenia expozície a vyváženie bielej.

Technické parametre:
 Úhol záberu: až 170°
 LCD displej: 2.7" TFT
 Senzor: 3M CMOS
 Video rozlišenie: 1080P/720P/WVGA/VGA
 Video formát: MOV
 Záznam do slučky: 2min/3min/5min
 Formát videa: mov - kompresia H.264
 Pamäť: MicroSD až 32GB (nieje súčasťou balenia)
 USB: 1.1/2.0 - MiniUSB
 Napájanie DC: 5V, 1000mA
 Frekvencia: 50Hz/60Hz
 Batéria: 400mAh
 Veľkosť videa: 1080p: 1h = cca 7GB
 Rozmery kamery: (š,v,h:) 11cm, 4,5cm, 1,8cm
 Mikrofón/repreduktor: áno
 České menu: áno 

Obsah balenia:
 Palubná kamera CEL-TEC E08s CZ čierná
 Napajací kábel z autozásuvky 12/24V
 Mini-USB kábel
 GPS modul s káblom
 CD sa softwarom
 Držiak k uchyteniu na sklo
Návod k použitiu


Videa k produktu

https://www.youtube.com/watch?v=NVhCNCBWHJM

https://www.youtube.com/watch?v=E2V0q0fBJeE


Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie