Prihlásiť

Košík je prázdny.

Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ
Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ

Palubná Full-HD kamera CEL-TEC E08s s GPS modulom - Black Elegance CZ

Palubná kamera CEL-TEC E08s CZ GPS s 2.7 palcovým farebným LCD displejom, záznamom vo FULL HD kvalite 1080p, fotoaparátom, G-senzorom a funkciou pre lepší obraz v noci WDR. Úhol záberu 170°, GPS modul.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1512-003
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: 5 dní
114,90 €
ks

 

CEL-TEC E08s - je moderná palubná kamera s elegantným dizajnom, ktorá má všetky prednosti, ktoré profesionální vodič od kvalitnej palubnej kamery očakáva. Kamera disponuje menu v českom jazyku.

OSTRÝ OBRAZ
Vďaka vysokému FULL HD rozlíšeniu a kvalitnému senzoru nie je preblém zo záznamu CEL-TEC E08s prečítať ŠPZ viníka nehody, alebo dopravného priestupku! Špičkový obraz však využijete tiež pre záznam vaších nevšedných ciest. Zábery z E08s potom môžete doplniť snímkami a zážitkami z dovolenky.

NOČNÝ ZÁZNAM
Cel-Tec E08s má výborný obraz také v noci - kamera zachytí scénu dokonce i pokiaľ je jediným osvetleniem svetlomet automobilu. Tomu napomáhá také funkcia WDR, vďaka které sa kamera lépe vypořádá sa zábery za špatných svetelných podmínek.

ŠIROKÝ ÚHOL ZÁBERU
Široký úhel záberu 170° zachytí celou scénu pred vozidlem. Zraku E08s tak neunikne ani dení v pretismeru.

GPS MODUL
Kamera E08s GPS obsahuje v balenia GPS modul, ktorá je na 1,5m dlouhém kábelu. Súčasťou balenia je i špeciálnej software pre přehrávání videí, kde je integrovaná i Google mapa. Krome zobrazenie pozice automobilu pregram ukazuje i míru přetížení, rychlost a smer.

ZÁZNAM DO SMYČKY
Vďaka záznamu do smyčky odpadá večná starost o zaplnení pamäte. Jakmile totiž k zaplnení microSD karty dojde, kamera začne automaticky přepisovat nejstarší záznamy aktuálními (délku záznamu je možné nastavit na 2, 3 alebo 5 minut).

JEDNODUCHÉ UCHYTENIE
Jednoduché uchytenie na čelní sklo přísavkou (ideálne za zpetné zrcátko) s možností natáčení kamery do stran. 

Kamera sa do držiaku jednoducho zasune. Na čelním skle tak po ukončení jízdy môžete zanechat iba přísavku a kameru uschovat, aby nepoutala zbytečnou pozornost.

VYPNUTIE MIKROFÓNU
Užitečná je také volba vypnutí mikrofonu pre vetší diskrétnost, je možné ji nastavit jak v menu (trvale), tak použitium tlačítka ako rychlou volbu a to i behem prebíhajícího záznamu.

ZABUDOVANÁ BATÉRIA
Kamera pracuje i bez externáho napájení na vestavenou baterii - cca 1h. V případe nehody je teda možné  vyjmout kameru z držiaku a nafotit alebo pořídit video vzniklé situace i z jiných úhlů pre pozdejší důkazní řízení.

G-SENZOR
G-senzor reaguje na prudký pohyb kamery (např. náraz do automobilu). Pokiaľ senzor takový pohyb zaznamená, spustí nahrávání a záznam uzamkne preti cezání. V případe už prebíhajícího záznamu, tento záznam uzamkne preti přepsání. Záznam z nehody tak zůstane chránený preti přepisování pri zapnuté funkci nahrávání do smyčky. Prebíhající záznam je možné také uzamknout jednoducho stiskem tlačítka.

DETEKCIA POHYBU
Táto funkcia nalezne využití napríklad behem stání na parkovišti u obchodního domu – pri pohybu pred vozidlem kamera spustí záznam a natočí tak případné poškodeniu vozidla apod.

SPRÁVCA SÚBOROV
Samozřejmostí je správce souborů: fotografie i videosoubory je možné prehlížet, uzamykat, mazat atd.

HDMI KONEKTOR
Vďaka integrovanému HDMI konektora je možné soubory přehrávat z kamery rovnou na TV alebo lepším monitoru bez použitiu PC.

Palubná kamera CEL-TEC E08s ponúka i celou řadu nastavení pre zdatnejší uživatele: vyvážení biele, nastavení expozice atd. Společne s manuálem zvládňa nastavení skutečne každý. Praktické volby v nastavení: záznam do smyčky, vypnutí displeja po 3min, spuštení a vypnutí záznamy po nastartování automobilu. Krome nastavení data a času může být vhodné pre konkrétní kameru nastavit i SPZ vozidla, v nemž je nainstalována - bude zobrazena priamo v obraze videa. (firemní či policejní automobily).

Kamera E08s je vybavenýa funkcií priblížení - 4x digitálne zoom. Čočka je složená ze 6 skel. Kamera využívá pokročilý chipsat Novatek, ktorý ukladá soubory do moderního  kontejneru MOV a videa komprimuje nejsofistikovanejším standardem H.264.

Vlastnosti kamery:
 FULL HD rozlišení: 1920x1080p 30fps/MOV.
 Vestavený 2.7” barevný  displej.
 Široký úhel záberu 170˚ umožní zaznamenat veškeré dení pred vozidlem.
 je možné aktivovat nahrávací smyčku, ktorá umožní kontinuální nahrávání přepisováním starých záznamů.
 Časová známka v obraze je důležitá pre archivaci a důkazní řízení.
 Vďaka funkci WDR sa kamera lépe vypořádá sa zábery za špatných svetelných podmínek.
 Elegantní design.
 G-Senzor - senzor reagující na prudký pohyb kamery (náraz do automobilu). Pokiaľ senzor takový pohyb zaznamená, spustí nahrávání a záznam uzamkne preti cezání.
 Spuštení záznamu pri nastartování automobilu.
 Možnost nastavení expozice a vyvážení biele.

Technické parametre:
 Úhel záberu: až 170°
 LCD displej: 2.7" TFT
 Senzor: 3M CMOS
 Video rozlišení: 1080P/720P/WVGA/VGA
 Video formát: MOV
 Záznam do smyčky: 2min/3min/5min
 Formát videa: mov - kompresa H.264
 Pameť: MicroSD až 32GB (nieje súčasťou balenia)
 USB: 1.1/2.0 - MiniUSB
 Napájení DC: 5V, 1000mA
 Frekvencia: 50Hz/60Hz
 Batéria: 400mAh
 Veľkosť videa: 1080p: 1h = cca 7GB
 Rozmery kamery: (š,v,h:) 11cm, 4,5cm, 1,8cm
 Mikrofon/repreduktor: ano
 České menu: ano 

Obsah balenia:
 Palubná kamera CEL-TEC E08s CZ čierná
 Napajecí kábel z autozásuvky 12/24V
 Mini-USB kábel
 GPS modul s káblom
 CD sa softwarem
 Držiak k uchytenie na sklo
 Český návod k použitiu


Videa ke zboží


 


 


 


 


 


 

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie