Prihlásiť

Košík je prázdny.

LAB.C bezdrôtové fast charge podložka - čierná
LAB.C bezdrôtové fast charge podložka - čierná

LAB.C bezdrôtové fast charge podložka - čierná

Bezdrôtové fast charge LAB.C podložka sa stane designovým skvostem na vašom pracovním stole. Zaujme totiž nejen vďaka čistým liniím a hliníkovému prevedení, ale i praktickým LED podsvícením. Čierna farba.

Výrobca: LabC
Katalóg. č.: LABC-578-BK
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Bezdrôtové fast charge LAB.C podložka sa stane designovým skvostem na vašom pracovním stole. Zaujme totiž nejen vďaka čistým liniím a hliníkovému prevedení, ale i praktickým LED podsvícením. Zelené svetlo znamená, že je podložka pripravena dodat vašomu zariadenia potřebnou energiu. Jakmile svoj iPhone na podložku položíte, zmení sa farba na modrou. Naopotom jakmile LED podsvícení ceztane svítit, vaše zariadenia je plne nabité. LAB.C bezdrôtové fast charge podložka ponúka ohromující výkon až 10 W. V balenia nájdete microUSB konektor, ktorý pripojíte k vaší USB zástrčce a môžete začít nabíjať. LAB.C fast charge podložka je kompatibilita sa všemi telefony a príslušenstvom, které podporují Qi. Nabíjanie vášho smartphonu, či tabletu nemohlo být nikdy jednodušší!Technické parametre:
 Bezdrôtové fast charge nabíjačka
 Pre zariadenia kompatibilita sa standardem Qi
 Hliníkové detaily
 LED podsvícení
 Maximální výkon: 10 W
 Podporuje Apple fast charge (7,5 W) a Samsung fast charge (9 W)
 Nabíjanie skrze microUSB kábel (súčasťou balenia)
 Vstupné napätie a prúd: 5 V – 2 A / 9 V – 2 A
 Výstup napätie a prúd: 5 V – 1 A / 9 V – 1,2 A
 Rozmery: 98 x 98 x 6,5 mm

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie