Prihlásiť

Košík je prázdny.

iSmartAlarm inteligentná Wi-Fi zásuvka
iSmartAlarm inteligentná Wi-Fi zásuvka iSmartAlarm inteligentná Wi-Fi zásuvka iSmartAlarm inteligentná Wi-Fi zásuvka iSmartAlarm inteligentná Wi-Fi zásuvka iSmartAlarm inteligentná Wi-Fi zásuvka iSmartAlarm inteligentná Wi-Fi zásuvka iSmartAlarm inteligentná Wi-Fi zásuvka

iSmartAlarm inteligentná Wi-Fi zásuvka

Inteligentná Wi-Fi zásuvka od iSmartAlarm vám po pripojení k domácí Wi-Fi síti umožní bezdrátove zapínat a vypínat pripojená elektrická zariadenia jediným dotykem displeja inteligentného telefónu.

Výrobca: iSmartAlarm
Katalóg. č.: ISA-S171
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Inteligentná Wi-Fi zásuvka od iSmartAlarm vám po pripojení k domácí Wi-Fi síti umožní bezdrátove zapínat a vypínat pripojená elektrická zariadenia jediným dotykem displeja inteligentného telefónu. Vďaka bezplatné aplikaci pre inteligentné telefony a tablety to zvládňate z pohodlí oblíbeného křesla i vzdálene z kanceláře. Získáte také detailní přehled o odberu pripojeného zariadenia.

Inteligentná Wi-Fi zásuvka iSmartAlarm funguje zcela samostatne alebo v rámci domácího bezpečnostnáho systému iSmartAlarm Home Security, ktorý navíc dovoluje nastavovat časové rozvrhy zapínání a vypínání, takže večer neprijdete do tmavé domácnosti a behem dovolené môžete simulovat svoji prítomnosť a zmást potenciální zlodeje.

Aplikácia:

Aplikácia iSmartAlarm zdarma pre inteligentné telefony sa systémem iOS (verzie 6.0 a vyšší) a Android (verzie 4.0 a vyšší). Aplikácia ponúka také variantu pre Apple Watch.

Hlavní vlastnosti:
Inteligentná Wi-Fi zásuvka bezdrátove ovládaná z telefónu alebo tabletu
ideálny pre pripojení rizikových zariadenia (žehlička apod.), zdrojů svetla atd.
Snadná instalace a zprevoznení svojejpomocou
Aplikácia zdarma pre zariadenia sa systémem iOS alebo Android
Aplikácia podporuje zapojení více zásuvek
Ovladatelné z jakéhokoliv místa s internetovým pripojením
Funkčný samostatne alebo v rámci systému iSmartAlarm
Monitoruje spotřebu elektrické energie
Umožňuje vytvářet rozvrhy automatického zapínání a vypínání (v rámci systému iSmartAlarm)
Vyžaduje pripojení k Wi-Fi síti
Určeno iba pre vnútorný použitiu
Prúd a napätie: 16 A / 250 V AC
Wi-Fi: 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Rozmery: 127 x 116 x 64 mm
Hmotnosť: 211 g

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie