Prihlásiť

Košík je prázdny.

iBaby Wall Mount Kit pre instalaci chůviček řady M6 na zeď
iBaby Wall Mount Kit pre instalaci chůviček řady M6 na zeď iBaby Wall Mount Kit pre instalaci chůviček řady M6 na zeď iBaby Wall Mount Kit pre instalaci chůviček řady M6 na zeď

iBaby Wall Mount Kit pre instalaci chůviček řady M6 na zeď

Instalačný sada iBaby Wall Mount Kit je určena pre pevnou montáž video chůviček iBaby řady 6. V balenia nájdete krome koše pre vložení základny iBaby hned dva různé úchyty, vďaka nimž nainstalujete chůvičku prakticky kamkoliv.

Výrobca: iBaby
Katalóg. č.: IB-WMK
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Instalačný sada iBaby Wall Mount Kit je určena pre pevnou montáž video chůviček iBaby řady 6. V balenia nájdete krome koše pre vložení základny iBaby hned dva různé úchyty, vďaka nimž nainstalujete chůvičku prakticky kamkoliv. První z nich (A) je vybavený silným dotahovacím šroubem a hodí sa pre rychlou a snadnou instalaci na rám detské postýlky alebo nábytkové desky. Druhý z úchytů (B) je určen pre trvalou instalaci na zeď pomocou priložených vrutů a hmoždinek.

Chůvička v držiaku bude mnohem stabilnejší a nedojde k jejímu neúmyslnému pádu, ktorý by mohl vést nejen k poškodeniu chůvičky, ale hlavne k poranení dítete. Se sadou Wall Mount Kit bude zároveň jednodušší nalézt optimální pozorovací úhel v každém detském pokojíčku.

Upozornení: Chůvičku instalujte vždy mimo dosah detí. Neupevňujte chůvičku k postýlce, pokiaľ je vaše díte starší než 8 mesíců.

Technické parametre:
Materiál: plast
Rozmery: 12,5 x 12,5 x 4 mm
Hmotnosť: 299 g

Obsah balenia:
Koš pre základnu chůvičky iBaby M6S
Úchyt A – pre dočasnou instalaci na rám detské postýlky, desku stolu apod.
Úchyt B – pre trvalou instalaci na zeď
Šroub pre dotažení úchytu A
Sada vrutů a hmoždinek pre montáž úchytu A do zdi

Videonávod k instalaci:


Videa ke zbožíSúvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie