Prihlásiť

Košík je prázdny.

Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount
Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount

Zakúpené viac ako 10x

Držiak mobilného telefónu na bicykel Quad Lock Out Front Mount

Quad Lock Out Front Mount je samostatný držiak určený k upevnění telefónu na bicykel, motorku či jiný povrch ve tvaru trubky veľkosti 25,4 - 31,8 mm. Sada neobsahuje kryt Quad Lock Casa.

Výrobca: Quad Lock
Katalóg. č.: QLM-OFM
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Držiak Quad Lock® Out Front Mount je nová doplňková montážní sada pre kola a motorky. Použitým patentovaného Quad Lock® duálního zamykacího systému chrání držiak Quad Lock® Out Front Mount váš telefon na silničným kole či MTB.

Držiak Quad Lock® Out Front Mount namontujete jednoducho na riadidlá o průmeru 22 mm, 25,4 mm a 31,8 mm. Tento držiak poskytne lepší pohled na displej telefónu a vďaka nízkoprefilové konstrukci poskytuje lepší aerodynamiku. Montáž je možné prevést pred riadidlá, alebo na kratší část řidítek, a to vďaka otočnému systému. Je teda vhodný zejména pre horská kola a atypicky tvarovaná riadidlá.

K držiaku je možné dokoupit Quad Lock® GoPro adaptér, ktorý umožní současné uchytenie športová kamery GoPro Hero a natáčení vaší jízdy.

Obsah balenia:
1x Quad Lock® Bike Out Front Mount
1x gumová vložka pre trubky o průmeru 25,4 mm
1x gumová vložka pre trubky o průmeru 22 mm
1x imbusový klíč

Kryt Quad Lock® Casa nieje súčasťou balenia. je možné jej samostatne dokoupit.


Videa ke zboží

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie