Prihlásiť

Košík je prázdny.

WiFi skrytá kamera v PIR čidle - detekcia pohybu - nočné videnie
WiFi skrytá kamera v PIR čidle - detekcia pohybu - nočné videnie WiFi skrytá kamera v PIR čidle - detekcia pohybu - nočné videnie WiFi skrytá kamera v PIR čidle - detekcia pohybu - nočné videnie WiFi skrytá kamera v PIR čidle - detekcia pohybu - nočné videnie WiFi skrytá kamera v PIR čidle - detekcia pohybu - nočné videnie

Zakúpené viac ako 10x

WiFi skrytá kamera v PIR čidle - detekcia pohybu - nočné videnie

WiFi kamera skrytá v PIR čidle PSC-72 s detekciou pohybu zhotovuje záznam v HD kvalite. WiFi kamera ukrytá v PIR čidle zhotovuje záznam priamo na microSD kartu až do veľkosti 32 GB.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1504-004
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

WiFi kamera skrytá v PIR čidle PSC-72 zaznamenává obraz v HD kvalite na microSD kartu do kapacity až 32 GB, do pameti mobilného telefónu a zasílá i fotky do emailu. Kamera je napájena z el. síte pomocou dodávaného napájacího adaptéra. Aktivace záznamu detekcí pohybu alebo manuálne aplikáciou v mobilným telefónu. Pre nočný scény je kamera vybavena IR prísvitom. Sledovat záznam je možné odkudkoliv na svete, kde je dostupné kvalitní WiFi pripojení.

Kamera v PIR čidle CEL-TEC PSC72-Wifi je moderní bezpečnostná kamera, ktorá svým tvarem pripomíná pohybové čidlo, tzv. PIR čidlo. Kameru je možné pripojit k mobilnýmu telefónu alebo tabletu s operačnými systémy Android alebo iOS za použitiu mobilný aplikácia.

Kameru môžete použíť i na míste, kde nieje žádné stávající Wifi pripojení, ale jen zásuvka na 240 V. Kamera vytvorí vlastní hotspot pre spojení s mobilným telefonem. Pak je možné použíť kameru ako detskou chůvičku na dovolené - dosah bez bariér až 100 metrů.

Pokiaľ je k dispozici Wifi pripojení k internetu, je možné kameru pripojit k místní wifi. Pak je možné používat kameru odkudkoliv na svete, kde je kvalitní wifi pripojení.

Kameru je možné nastavovat a ovládat aplikáciou v telefónu. Ta poskytuje jak náhled aktuálního obrazu sa zvukem, tak ji je možné použíť i ako dálkové ovládání pre pořízení fotografie alebo videa, priamo do telefónu. Pre případy, kdy neje možné sledovaný prestor online sledovat je možné aktivovat detekci pohybu. Pokiaľ kamera zaznamená pohyb, může pořizovat na sabe navazující 14 sakundová videa na microSDHC kartu, kterou je možné vložit do kamery (až 32 GB). Záznamy na karte je možné zpetne prehlížet i na telefónu a stahovat do nej.

Kamera pri pohybu může i odeslat na predvolené emailové adresy niekoľko fotografií. Aby uživatel byl okamžite upozornen na pohyb pred kamerou, zariadenia odesílá do telefónu i tzv. notifikace s možností prehlédnutí popř. stiahnutie fotografií.

Kamera je vybavenýa 23 infra diodami, které dokáží osvítit celou místnost. Přepínání je automatické.

Mobilný aplikácia může spravovat niekoľko kamer. Ke kamere dodáváme veľmi podrobný manuál. Kameru tak zvládne nainstalovat témeř každý.

K tomu, aby bylo možné sa pripojit vzdálene ke kamere, nieje nutné mať veřejnou IP adresu.

Výhody zariadenia:
 Kvalitní obraz - HD
 Aplikácia pre Android i iOS
 Detekce pohybu
 Dálkove ovladatelné prostredníctvom aplikácia
 Nenápadné
 Nočný videní - infra přísvit
 Až 32 GB záznamu
 Časová známka v obraze
 Nahrávací smyčka (nastavitelné)

Technické parametre:
 Rozlišení videa: HD (1280x720) / VGA (640×480)
 USB port: USB 2.0
 Podporované pam. karty: až 32 GB MicroSDHC
 Veľkosť videa: 1 GB = cca 60 minut záznamu videa
 Dosah nočnýho přísvitu: cca 8 m
 Dosah na hotspot: až 100 metrů
 Dosah na wifi: na akúkoľvek vzdálenost s wifi signálem
 Mobilný aplikácia: Android, iOS

Obsah baleni:
 PIR čidlo s kamerou
 USB kábel
 Adaptér 230 V
 mini cd s videonávodem (Eng)
 Držiak na stenu
 Montážní šroubky a hmoždinky
 Návod k použitiu v češtine

Dálkové ovládání


Videa ke zboží


 

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie