Prihlásiť

Košík je prázdny.

WHOOSH! Diamond Defensa tekutá ochrana displeja
WHOOSH! Diamond Defensa tekutá ochrana displeja WHOOSH! Diamond Defensa tekutá ochrana displeja

WHOOSH! Diamond Defensa tekutá ochrana displeja

Konec ochranných skel a fólií. WHOOSH! Diamond Defensa predstaveje revoluci v ochrane našich inteligentných zariadeniach. V případe, že nechcete na svoj drahocenný iPhone lepit sklo alebo fóliu, sáhnete po tekuté nanoochrane vášho displeja.

Výrobca: WHOOSH!
Katalóg. č.: WH-1FGDDENFR
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Konec ochranných skel a fólií. WHOOSH! Diamond Defensa predstaveje revoluci v ochrane našich inteligentných zariadeniach. V případe, že nechcete na svoj drahocenný iPhone lepit sklo alebo fóliu, sáhnete po tekuté nanoochrane vášho displeja. WHOOSH! Diamond Defensa spoľahlivo ochrání zariadenia pred škrábancami všeho druhu, a to po dobu jedneho roku. Miliony nano částic vytvorí na displeji neviditelnou ultra tenkou vrstvu. Bez preblémů tak môžete nosit svoj telefon alebo tablet společne s klíči, mincemi a ďalšiemi vecmi. WHOOSH! Diamond Defensa ocení i lidé, kteří používají Apple Watch, nosí brýle či chtejí ochránit jakýkoliv jiný sklenený displej.

Diamond Defensa sa osvedčil v nezávislém testu preti poškrábaní, ktorý prevedla prední svetová inšpekčné a certifikačný společnost SGS. Ta displej pokrytý WHOOSH! tekutou ochranou postavila preti karbidovému hrotu, ktorý sa mimo jiné používá v nástrojích pre řezání oceli. Displej vydržel neuveřitelných 225 pokusů, než na skle byly viditelné nejaké škrábance. Naopotom zariadenia bez nanesané ochrany vydrželo iba 15 pokusů. Obrazovka s Diamond Defensa je ve výsledku 15x silnejší, než displej bez ošetření.Jednoduchá a rychlá instalace
WHOOSH! Diamond Defensa zvládňate aplikovat behem 10 minut z pohodlí vášho domova. V balenia nájdete antibakteriální hadřík a dva sáčky – WHOOSH! Screen Clean ubrousak a WHOOSH! Diamond Defensa ubrousak.

1) Nejprve musíte očistit displej zariadenia. K tomu použijte čistící ubrousak WHOOSH! Screen Clean.
2) Antibakteriálním hadříkem utřete displej zariadenia.
3) Aplikujte na zariadenia po dobu 30 vteřin WHOOSH! Diamond Defensa. Nano technológie je napuštená uvnitř ubrousku a roztíráním ji snadno nanesate na displej.
4) Následne nechte nano vrstvu uschnout po dobu 5 minut.
5) Po uplynutí času displej opet utřete antibakteriálním hadříkem.
6) Pre maximální účinek a ochranu zopotomujte ješte jednou kroky 3 až 5.
7) A jste chráneni!
Konec ochranných skel a fólií
Diamond Defensa je inovativní a neviditelný tekutý nano povlak, ktorý poskytuje vynikající odolnost preti poškrábaní obrazovek všeho druhu. Váš inteligentný telefon, tablet, počítač, brýle alebo hodinky budou vypadat stále ako nové, a to bez jediné bubliny, skla či fólia.

Vlastnosti:
Tekutá nano ochrana displeja inteligentných zariadenia, hodinek, brýlí a počítačů
15x silnejší než displej bez ošetření
Odolné preti poškriabaniu po dobu 1 roku
Rychlá a jednoduchá instalace
Vhodné pre všetky typy a rozmery sklenených povrchů
Neviditelná vrstva bez bublin
Přiložený hadřík má antimikrobiální a antibakteriální úpravu PRETX2®
Testováno v nezávislé SGS laboratoři
Vyrobeno v USA

Obsah balenia:
1x WHOOSH! Screen Clean ubrousak
1x WHOOSH! Diamond Defensa ubrousak
1x Antimikrobiální a antibakteriální hadřík

Videonávod:Ďalšie videoukázky:
Videa ke zboží

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie