Prihlásiť

Košík je prázdny.

ViewOnHome PIR bezdrátové čidlo - 2 ks

ViewOnHome PIR bezdrátové čidlo - 2 ks

Toto bezdrátové pohybové čidlo je určeno k snadnému pripojení k základní jednotce chytrého zabezpečovacího systému ViewOnHome. Napájení je zajištěno dvema AA batériami. Tento detektor pohybu PIR je vysoce výkonný bezdrôtový detektor pohybu s digitálnem dual - core fuzzy procesorom s infračerveným snímacím čipom s inteligentní analýzou. Tato technologie identifikuje rušení vytvořené pohybem těla a snižuje falešné alarmy. S automatickou teplotní kompenzací a sa snadno prizpůsobuje změnám okolního prestředí.

Výrobca: ViewOnHome
Katalóg. č.: VOH1006
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Toto bezdrôtovej pohybové čidlo je určeno k jednoduchému pripojení k základní jednotce inteligentného zabezpečovacího systému ViewOnHome. Napájení je zajišteno dvema AA batériami.

Tento detektor pohybu PIR je vysoce výkonný bezdrôtový detektor pohybu s digitálnem dual - core fuzzy procesorom s infračerveným snímacím čipom s inteligentní analýzou. Táto technologie identifikuje rušení vytvořené pohybem tela a snižuje falešné alarmy. S automatickou teplotní kompenzací a sa snadno prizpůsobuje zmenám okolného prestředí.

Technické parametre:
 Napájení: DC 3 V (AA 1,5V LR6 x 2)
 Stálé napätie: 30 uA
 Napätie pri alarmu: 15 mA
 Úhel detekce: 8 m / 110°
 Dosah: až 80 m (v otevřeném prestoru)
 Frekvencia: 433 MHz (±75 KHz) 

Prevozní podmínky:
 Teplota: -10 °C až +55 °C
 Vlhkost: menší 80 % (bez kondenzace)
 Veľkosť čidla (dĺžka x šírka x výška): 107 x 53 x 32 mm
 Veľkosť rámečku (dĺžka x šírka x výška): 52 x 30 x 26,5 mm

Návod k použitiu nájdete zde.

Obsah balenia:
 2x PIR bezdrôtovej čidlo

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie