Prihlásiť

Košík je prázdny.

ViewOnHome bezdrôtové vnútorný siréna

ViewOnHome bezdrôtové vnútorný siréna

Tato bezdrôtové vnútorný siréna je určena k snadnému pripojení k základní jednotce chytrého zabezpečovacího systému ViewOnHome. Napájení je zajištěno priamo z elektrické sítě 110-220V. Při aktivaci sirény je poplach indikován i blikáním velkého LED svetla. Pre zálohu sirény slouží 3,7 V lithiová 600 mAh batéria, ktorá zabezpečí chod sirény pri výpadku el. prúdu po dobu až 8 hodin.

Výrobca: ViewOnHome
Katalóg. č.: VOH1017
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Táto bezdrôtové vnútorný siréna je určena k jednoduchému pripojení k základní jednotce inteligentného zabezpečovacího systému ViewOnHome. Napájení je zajišteno priamo z elektrické síte 110-220V. Při aktivaci sirény je poplach indikován i blikáním velkého LED svetla. Pre zálohu sirény slouží 3,7 V lithiová 600 mAh batéria, ktorá zabezpečí chod sirény pri výpadku el. prúdu po dobu až 8 hodin.

Tuto sirénu je možné pripojit ke stávající základne alebo ji prevozovat samostatne spárovanou s detektory a diaľkovým ovládáním.

Technické parametre:
 Napájení: AC 110 až 220 V
 Stálé napätie: 13 uA
 Napätie pri poplachu: 300 mA
 Dosah: až 80 m (v otevřeném prestoru)
 Frekvencia: 433 MHz (±75 KHz)
 Hlasitost: 90 db
 Záložní akumulátor: 3,7 V, 600 mAh Li-ion

Prevozní podmínky:
 Teplota: -10 °C až +55 °C
 Vlhkost: až 80 % (bez kondenzace)
 Rozmery (dĺžka x šírka x výška): 81 x 80 x 76 mm
 Materiál: plast

Návod k použitiu nájdete zde.

Obsah balenia:
 1x bezdrôtové vnútorný siréna

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie