Prihlásiť

Košík je prázdny.

Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Windshield
Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Windshield Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Windshield Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Windshield Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Windshield Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Windshield Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Windshield

Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Windshield

Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ Windshield.

Výrobca: eSTUFF
Katalóg. č.: ES80360
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Nikdy predtým nebylo jednodušší bezpečne uchytit telefon v automobilu a používat jej komfortne pre navigaci alebo telefonování cez bluetooth HF sadu.

Univerzálny magnetický držiak do auta eSTUFF MagnIQ sa pomocou kvalitní přísavky sa zámkem upevní na čelní sklo automobilu. Vďaka magnetickému mechanismu rychle uchytíte telefon k držiaku a je jedno, zda horizontálne alebo vertikálne. Telefon drží pevne v jakékoliv poloze! Vďaka kloubu je možné potom s telefonem otáčet do stran a dosáhnout tak ideálnejho zorného úhlu.

Balenie obsahuje dva MagnIQ™ magnetické adaptéry pre mobilný telefony -první, ultratenký, ktorý vložíte pod stávající kryt, a druhý, ktorý nalepíte pomocou integrované 3M pásiky priamo na zadnej stranu telefónu.

Instalace držiaku je opravdu jednoduchá a zvládňa ji každý behem niekoľkými vteřin!

Obsah balenia:
1x držiak eSTUFF MagnIQ Windshield
1x magnetická podložka pod kryt telefónu
1x magnetická podložka s 3M lepicí páskou na telefon

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie