Prihlásiť

Košík je prázdny.

Univerzálny magnetický držiak do auta MagnIQ Vent Duct - do ventilácie
Univerzálny magnetický držiak do auta MagnIQ Vent Duct - do ventilácie Univerzálny magnetický držiak do auta MagnIQ Vent Duct - do ventilácie

Univerzálny magnetický držiak do auta MagnIQ Vent Duct - do ventilácie

Univerzálny magnetický držiak do auta MagnIQ Vent Duct vložíte jednoducho do mriežky ventilácie v aute.

Výrobca: B&W H.
Katalóg. č.: ES80365
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

Magnetický držiak na mobil do auta - ventilátora

Magnetický držiak s magnetickou podložkou udrží váš telefón počas celej jazdy autom. Navyše vôbec nezáleži na tom či zadná strana vášho mobilu je plastová, kovová, alebo pogumovaná.

 

Ako funguje ?

O všetko sa postarajú dve ultra-tenké a silno magnetické podložky.

Jedna je samolepiaca a druhá nelepí vôbec :)

Ak máte na zadnej strane svojho telefónu akýkoľvek obal, púzdro tak túto magnetickú podložku vložíte pod neho a prikryjete telefónom.

Ak na svojom telefóne nepoužívate žiadné gumové, plastové či iné púzdro alebo obal... potom máte ešte dve možnosti ako využíť tento super silný magnetický držiak do auta.

Otvorte zadný kryt telefónu a túto podložku umiestnite do stredu priamo pod kryt k batérií.

A posledná možnosť aj pre jablkárov s uzavretým systémom :) 

Ak sa k batérií neviete dostať, tak budete potrebovať iba tu druhú podložku konkretné tu lepiacu. Podložku nalepíte na zadnú stranu telefónu, najlepšie niekde do stredu.

 

Precízna kvalita a materiál:

Podložky sú veľmi tenké a v telefóne, alebo na ňom nebudú nijak prekážať.

Sú magnetický tak silné, že si to uvedomíte v momente keď ich vyskúšate.

Telefón tak môžte jednoducho, bezpečne a hlavne LACNO uchytiť v automobile na palubnú dosku, alebo na okno a komfortne ho tak používať.

Z tohto magnetického držiaka vyberiete telefón behom sekundy a taktiež rýchlo ho tam aj uložíte. Vykašlite sa na nepraktické staré a nefungujúce plastové uťahovacie držiaky či pružinové držiaky,

 

Využitie:

Univerzálny magnetický držiak do auta MagnIQ vložíte medzi mriežky do ventilácie vo vašom aute. Vďaka magnetickému mechanizmu rychlo uchytíte telefón k držiaku a je jedno, či horizontálne alebo vertikálne. Telefon drží pevne v akejkoľvek polohe. Vďaka kĺbu je možné potom s telefónom otáčať do strán a dosiahnuť tak ideálny zorný úhol.

Balenie obsahuje dva MagnIQ™ magnetické podložky pre mobilné telefóny -první, ultratenký, ktorý vložíte pod stávající kryt a druhý, ktorý nalepíte pomocou integrované 3M pásiky priamo na zadnu stranu telefónu.

Inštalácia držiaku je jednoduchá a zvládne ju každý behom niekoľkými sekúnd!

Obsah balenia:
1x držiak MagnIQ Vent Duct
1x magnetická podložka pod kryt telefónu
1x magnetická podložka s 3M lepiacou páskou na telefón

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie