Prihlásiť

Košík je prázdny.

Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace
Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace

Univerzálny držiak na bicykel FINN - 2. generace

Univerzálny držiak na bicykel FINN 2 - 2. generace ponúka jednoduché uchytenie vašeho telefónu na riadidlá kola alebo motorky.

Výrobca: FINN
Katalóg. č.: FINN2
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

Univerzálny držiak mobilných telefonů na bicykel FINN 2. generace – skvelý a praktický držiak FINN 2 pochází z dílny messangerů z rakouského Grazu. FINN 2 je vyráben priamo v Rakousku a distribuován do převážné části sveta. Vďaka materiálu - robustnímu silikonu - je FINN 2 velmi pružný a zároveň pevný. Je teda vhodný pre pripevnení inteligentných telefonů jakýchkoliv rozmerů na riadítka o jakémkoliv průmeru. Výhodou je, že k montáži nepotřebujete žádné náradie, držiak si z kola odepnete behem pár sakund a vezmete s sabou do kapsy.

Výrobek je dodáván v praktickém obalu, ktorý slouží súčasne ako stručný popis výrobku a návod na jeho montáž. Zároveň s FINNEM 2 získáte také kupon v hodnote 4,49 Euro na nákup mapy mestského cyklo-průvodce pre mobilný aplikaci Bike Citizens. Aktuálne aplikácie ponúka v ČR cyklomapu Prahy a Brna, na Slovensku Bratislavu.

Aplikaci Bike Citizens si môžete stáhnout zde:
https://itunes.apple.com/app/bikecityguide/id517332958
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.bikecityguide

Obsah balenia:
 Držiak FINN 2


Videa ke zboží


 

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie