Prihlásiť

Košík je prázdny.

Smatree POV ochranný kufrík PowerCase GS160PS pre kamery GoPro Hero4 Session/Hero5 Session - medium
Smatree POV ochranný kufrík PowerCase GS160PS pre kamery GoPro Hero4 Session/Hero5 Session - medium Smatree POV ochranný kufrík PowerCase GS160PS pre kamery GoPro Hero4 Session/Hero5 Session - medium Smatree POV ochranný kufrík PowerCase GS160PS pre kamery GoPro Hero4 Session/Hero5 Session - medium

Smatree POV ochranný kufrík PowerCase GS160PS pre kamery GoPro Hero4 Session/Hero5 Session - medium

Ochranný kufrík Smatree® PowerCasr GS160PS určený pre uskladnenir príslušenstva a pre nabíjanie športovej kamery GoPro Hero4 Session/Hero5 Session. Tento kufrík je naviac vybavený powerbankou o kapacite 5000mAh !

Výrobca: Smatree
Katalóg. č.: SMA-037
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Vhodné pre:
GoPro HERO4 Session
GoPro HERO5 SessionOchranný kufřík Smatree® PowerCasa GS160PS je vyplnen predem vyřezanou penou, do které si môžete ukládat kameru GoPro Hero4 Session alebo GoPro Hero5 Session i ďalšie príslušenstvo. Tento inteligentný organizér jednak zamezí pohybu vybavenýí uvnitř púzdra, a tým vzniku škrábanců, jednak umožní rychlou manipulaci s kamerou, pretože je vše vždy uloženo na svojejm míste. Organizér je vyjímatelný.

Kvalitní obal na cesty
Ochranný kufřík je skladný a je vyroben z odolného, ale cezto lehkého materiálu, preto je ideálnej na cesty. Jednoduchý design v kombinaci s černou barvou působí velmi stylove. Krome prestoru vyhrazeného na kameru obsahuje i síťovou kapsičku na ďalšie príslušenstvo či osobná veci. Púzdro je uzavíratelné zipem a obsahuje karabinu pre případné zavešení. Vďaka kvalitnímu materiálu sú jeho údržba a čištení velmi jednoduché.

Powerbanka 5000mAh súčasťou balenia
Velkou predností tohoto kufříku je vestavená powerbanka s kapacitou 5000mAh, vďaka které môžete nabíjať vašu kameru i kdekoliv v terénu.

Vlastnosti:
 Rozmery: 22,5 x 17,5 x 6,7 cm
Hmotnosť: 500g
Kapacita: 5000mAh
Vstup: DC5V-1.0A
Výstup: 5V-2.0A
 Farba: čierná
 je možné umístit: 2x kameru v rámečku, GoPro WiFi dálkové ovládání, 1x pam. karta, káble a ďalšie príslušenstvo

Obsah balenia:
 POV ochranný kufřík PowerCasa GS160PS sa zabudovanou powerbankou (neje možné vyjmout)
USB - microUSB kábel 100cm pre nabíjanie powerbanky
USB - microUSB kábel 13cm pre prepojení powerbanky a kamery HERO4 Session
USB - USB-C kábel 13 cm pre prepojení powerbanky a kamery HERO5 Session
Návod k použitiu

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie