Prihlásiť

Košík je prázdny.

Smatree pOV ochranný kufrík PowerCasa G260P5 pre kamery GoPro HERO5/HERO5 Session - veľký
Smatree pOV ochranný kufrík PowerCasa G260P5 pre kamery GoPro HERO5/HERO5 Session - veľký Smatree pOV ochranný kufrík PowerCasa G260P5 pre kamery GoPro HERO5/HERO5 Session - veľký Smatree pOV ochranný kufrík PowerCasa G260P5 pre kamery GoPro HERO5/HERO5 Session - veľký Smatree pOV ochranný kufrík PowerCasa G260P5 pre kamery GoPro HERO5/HERO5 Session - veľký Smatree pOV ochranný kufrík PowerCasa G260P5 pre kamery GoPro HERO5/HERO5 Session - veľký Smatree pOV ochranný kufrík PowerCasa G260P5 pre kamery GoPro HERO5/HERO5 Session - veľký

Smatree pOV ochranný kufrík PowerCasa G260P5 pre kamery GoPro HERO5/HERO5 Session - veľký

Ochranný kufřík Smatree® PowerCasa G260P5 určený pre uskladnení príslušenstvo a nabíjanie športovách kamer GoPro HERO5/HERO Session. Tento kufřík je navíc vybavený powerbankou o kapacite 5000mAh a také tří kanálovou nabíjačkou batérií.

Výrobca: Smatree
Katalóg. č.: SMA-036
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Vhodné pre:
GoPro HERO5
GoPro HERO5 BLACK
GoPro HERO5 SessionOchranný kufřík Smatree® PowerCasa G260P5 je vyplnen predem vyřezanou penou, do které si môžete ukládat kameru i ďalšie príslušenstvo ako pameťové karty, akumulátory, rámeček, držiaky apod. Tento inteligentný organizér jednak zamezí pohybu vybavenýí uvnitř púzdra, a tým vzniku škrábanců, jednak umožní rychlou manipulaci s kamerou, pretože je vše vždy uloženo na svojejm míste. Organizér je vyjímatelný. Prestor v kufříku je velmi variabilní a môžete si ho upravit dle svých potřeb.

Kvalitní obal na cesty
Ochranný kufřík je skladný a je vyroben z odolného, ale cezto lehkého materiálu, preto je ideálnej na cesty. Jednoduchý design v kombinaci s černou barvou působí velmi stylove. Krome prestoru vyhrazeného na kameru obsahuje i síťovou kapsičku na ďalšie príslušenstvo či osobná veci. Púzdro je uzavíratelné zipem a obsahuje karabinu pre případné zavešení. Vďaka kvalitnímu materiálu sú jeho údržba a čištení velmi jednoduché.

Powerbanka 5000mAh súčasťou balenia
Velkou predností tohoto kufříku je vestavená powerbanka s kapacitou 5000mAh. Nabíjet môžete buďto samostatne až tři akumulátory pre GoPro HERO5 alebo priamo kameru GoPro HERO5 a alebo s použitium penové vycpávky i GoPro HERO5 Session (penová vycpávka je súčasťou balenia). Toto jiste oceníte pri vašuch outdoorových aktivitách, kde budete schopni nabít batéria i bez el. zásuvky.

Vlastnosti:
 Rozmery: 26,5 x 20,5 x 7 cm
Hmotnosť: 670g
Kapacita: 5000mAh
Vstup: DC5V-1.0A
Výstup: 5V-2.0A
 Farba: čierná
 je možné umístit: až 3x kameru HERO5, 4x batéria, 2x pam. karta, káble a ďalšie príslušenstvo

Obsah balenia:
 POV ochranný kufřík PowerCasa G260P5 sa zabudovanou powerbankou (neje možné vyjmout)
Penová vycpávka pre nabíjanie HERO5 Session
USB-microUSB kábel 80cm pre nabíjanie powerbanky
USB-C kábel 13cm pre prepojení powerbanky a nabíjače alebo HERO5/HERO5 Session
Návod k použitiu

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie