Prihlásiť

Košík je prázdny.

Chytré hodinky Runtastic Moment Elite
Chytré hodinky Runtastic Moment Elite Chytré hodinky Runtastic Moment Elite Chytré hodinky Runtastic Moment Elite Chytré hodinky Runtastic Moment Elite

Chytré hodinky Runtastic Moment Elite

Chytré hodinky Runtastic Moment Elite - aktívný ľudia s citom pre módu a štýl si doslova zamilujú kvalitu a klasický vzhľad týchto chytrých hodiniek Runtastic Moment Elite. Hodinky v sebe jednoducho spájajú vysoký komfort pri nosení, atraktivný dizajn s jedinečnou sadou funkcií.

Výrobca: Runtastic
Katalóg. č.: RUNMOEL1
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Aktivný lidé s citem pre módu a styl si zamilují kvalitu a klasický vzhľad inteligentných hodinek Runtastic Moment Elite. Tyto hodinky v sobe spojují vysoký komfort pri nosenia, atraktívny design a jedinečnou sadu funkcií. Runtastic Moment Elite sleduje vaše kroky, aktívny minuty, spálené kalorie i váš spánek. Integrovaná funkcia alarmu vás prebudí jemnými vibracemi na zápästie. Ukazatel priebehu ukazuje, jak daleko jste od dosažení svojejho denného cieľe (napríklad 10 000 kroků).

Sledujte svojej každodenné návyky, nastavte si osobná cieľe a dosiahnete je společne s týmto stylovým doplňkem na vašom zápästie. Na rozdíl od jiných trackerů Runtastic Moment nepotřebuje časté nabíjanie. Lithiová batéria vydrží až šest mesíců a je možné ji snadno vymenit. V kombinaci s aplikáciou Runtastic Me môžete plne využít potenciál hodinek. Aplikácia poskytuje podrobný přehled o všech vašuch sledovaných hodnotách a statistiky. Navíc inteligentné hodinky Runtastic Moment vždy ukazují správný místní čas. Zapomeňte na manuální zmenu letního času alebo zmenu časového pásma pri cestování – Runtastic Moment bude automaticky čas synchronizovat s vaším smartphonem.

Systémové požadavky
 iPhone: iPhone 4s/5/5s/5c/6/6s+/6s/6s+/SE/7/7+ alebo vyšší
 Android: zariadenia s Bluetooth Smart Android 4.3 alebo vyšší
 Windows Phone: zariadenia s Bluetooth Smart a verzie OS 8.1 alebo vyšší

Technické parametre:
 Zobrazení hodin: analogové
 Úhlopříčka displeja: 46 mm
 Napájení: batéria CR2430
 Max. prevozní doba: 180 dní
 Meření ušlé vzdialenosťi: ano
 Meření kalorií: ano
 Monitorování spánku: ano
 Krokomer: ano
 Bluetooth Smart: ano
 LED upozornení: ano
 Vibračný budík: ano
 Vodotesnost: 10 atm (100 m)
 Materiál náramku: nylon
 Materiál púzdra: nerez + minerální sklo odolné preti poškriabaniu
 Farba náramku: čierná
 Farba tela: čierná

Obsah balenia:
 Inteligentné hodinky Runtastic Moment Elite (vrátane batéria)
 Šroubovák pre snadnou výmenu batéria
 Návod v češtine


Videa ke zbožíSúvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie