Prihlásiť

Košík je prázdny.

RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050
RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050 RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050 RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050 RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050 RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050 RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050 RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050 RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050 RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050

RingO Tablet Dashboard Pack TMS1050

Tablet Dashboard Pack - komplet pre uchytenie tabletu na palubná desku auta. Designéři Vogels vytvořili vďaka svým bohatým zkušenostem držiak tabletu do auta, ktorý je spolehlivý i pri dlouhých cestách.

Výrobca: Vogels
Katalóg. č.: V-TMS1050
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Tablet Dashboard Pack - komplet pre uchytenie tabletu na palubná desku auta.

Chcete si vzít na cesty autem vašu oblíbenou hudbu a navigačný aplikácie? Bojíte sa, že vám tablet pri řízení spadňa na zem? Designéři Vogels vytvořili vďaka svým bohatým zkušenostem držiak tabletu do auta, ktorý je spolehlivý i pri dlouhých cestách. TMS 1050 je komplet univerzálnyho adaptéra TMM 1000 a úchytu palubná desku TMM 135.

Stylový adaptér vyhovuje všem tabletům o veľkosti 7-12 palců o tloušťce 5-13 mm, šířce 15-22 cm. Vďaka technologii RingO jej môžete snadno uchytit na držiak na palubná desku. S tabletem potom môžete otáčet a naklánet jej. Tablet bude tak vždy na dosah, aniž by vám překážel pri řízení. Kvalitní uchytenie brání uvolnení držiaku i na nerovných cestách.

Hlavní vlastnosti:
Uchycení pomocou přísavky na prední sklo auta
Snadný způsob uchytenie a uvolnení tabletu na držiak, stačí iba naklapnout
Možnost rychle zložiť samotný tablet i kompletní držiak bez použitiu náradie
Konstrukce držiaku minimalizuje prenos vibrací automobilu na tablet - displej sa pred uživatelem netřesa
Volná rotace 360° s prednastavenou horizontální a vertikální polohou
Náklon 85°

Technické parametre:
Nosnost: až 1 kg
Úhlopříčka: 7-12 palců
Náklon: 85°
Natáčení: 360°
Materiál: plast
Farba: čierná


Videa ke zbožíTento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie