Prihlásiť

Košík je prázdny.

Quad Lock univerzálny držiak mobilného telefónu Universal adaptér V2
Quad Lock univerzálny držiak mobilného telefónu Universal adaptér V2 Quad Lock univerzálny držiak mobilného telefónu Universal adaptér V2

Quad Lock univerzálny držiak mobilného telefónu Universal adaptér V2

Nemáte iPhone, ale přesto chcete používat držiaky Quad Lock? Pak je tu pre vás Quad Lock Universal adaptér V2. Stačí iba odstranit lepivou ochrannou vrstvu a prilepit adaptér na zadnej část telefónu. Jedná sa o vylepšenou verzi, ktorá lépe drží na oblém krytu telefónu.

Výrobca: Quad Lock
Katalóg. č.: QLA-UNI-2
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Quad Lock® je jedinečný montážní systém držiaků, ktorý prepojí váš telefon s vaším aktívnym životním stylem. Vďaka bezpečnému uchytenie telefónu na riadítka jízdního kolana paži pri behání alebo v aute pri řízení, môžete bezpečne používat telefon v bežném živote i pri športovách aktivitách a telefon používat ako športová tracker alebo GPS navigaci.

Inovativní systém zámku "Twist, Lock and Go™", ktorý je použit v krytu i v jednotlivých držácích umožňuje rychlé uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnámu systému "Dual Stage Lock" budete mať jistotu, že je váš telefon vždy bezpečne pripevnen i bez použitiu nepraktických obalů, ze ktorých sa telefon hůře vyjímá. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, nebudete chápat, jak jste mohli bez nej žít!

Montážní systém Quad Lock® může být využit různými způsoby:
 na kole (silničným i horském)
 na motorce
 v automobilu
 na golfovém vozíku
 v ultralehkých letadlech
 doma i v kanceláři
 na nákupním vozíku
 na detském kočárku
 na rybářském prutu
 za opasok
 na paži pri behání
 na stativ pri fotografování

Quad Lock® Universal adaptér V2
Nemáte iPhone, ale cezto chcete používat držiaky Quad Lock®? Pak je tu pre vás Quad Lock® Universal adaptér V2. Stačí iba odstranit lepivou ochrannou vrstvu a pripevnit adaptér na zadnej část telefónu. Quad Lock® Universal adaptér V2 disponuje veľmi silnou 3M HVB lepící páskou, vďaka níž může být držiak prilepen k vetšine telefonů, tabletů a krytů ďalšiech zariadenia. Uchycení zariadenia je veľmi silné a pevné, v případe potřeby ho je možné odstranit pomocou horkého vzduchu, např. pomocou vysoušeče vlasů. Na zariadenia nezůstanou žádné stopy po lepidle! Nová vylepšená verzie adaptéra je vetší a lehce zaoblená, takže je bezpečnejší pre telefony s lehce zakřiveným zadnejm krytem. Adaptér je tenčí než predchozí verzie. Nove v balenia nájdete i hadřík napuštený alkoholem pre dokonalé vyčistení krytu telefónu pred samotnou aplikáciou adaptéra.

Adaptér je vhodný pre lepení na hladké plastové, sklenené alebo kovové povrchy. Naopotom nieje vhodný pre lepení na silikon, gumu alebo pogumované povrchy.

Rozmer: 55 mm x 65 mm

Obsah balenia:
 1x Quad Lock® Universal adaptér V2
 1x čistící hadřík na telefon


Videa ke zbožíSúvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie