Prihlásiť

Košík je prázdny.

Quad Lock Run Kit pre Galaxy S8 (športová sada s úchytom na ruku)
Quad Lock Run Kit pre Galaxy S8 (športová sada s úchytom na ruku) Quad Lock Run Kit pre Galaxy S8 (športová sada s úchytom na ruku) Quad Lock Run Kit pre Galaxy S8 (športová sada s úchytom na ruku) Quad Lock Run Kit pre Galaxy S8 (športová sada s úchytom na ruku) Quad Lock Run Kit pre Galaxy S8 (športová sada s úchytom na ruku)

Quad Lock Run Kit pre Galaxy S8 (športová sada s úchytom na ruku)

Quad Lock Run Kit je kompletná sada určená pre telefóny Samsung Galaxy S8. Vďaka patentovanému systému tak váš Galaxy S8 ľahko upevníte na ruku (pažu) čo ocenia predovšetkým športovci, bežci a in-line korčuliari.

Výrobca: Quad Lock
Katalóg. č.: QLK-ARM-GS8
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Quad Lock Run Kit je kompletní sada určená pre Samsung Galaxy S8 k upevnení na paži. Vďaka patentovanému systému uchytenie Quad Lock® jednoducho pripevníte váš telefon k držiaku. Již nemusíte složite vyndávat telefon ze silikonových alebo plastových obalů. Nezmeškáte tak žádný hovor ani pri behu, jízde na bruslích alebo jiných športovách aktivitách.

Inovativní systém zámku „Twist, Lock and Go™“, ktorý je použit v krytu i v jednotlivých držácích umožňuje rychlé uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnámu systému „Dual Stage Lock“ budete mať jistotu, že je váš telefon vždy bezpečne pripevnen i bez použitiu nepraktických obalů, ze ktorých sa telefon hůře vyjímá. Při používání krytu Quad Lock® Casa je váš telefon chránen i pri bežných činnostech a přenášení telefónu. Jedná sa o nejlehčí, nejpevnejší a nejbezpečnejší systém držiaků na trhu. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, nebudete chápat, jak jste mohli bez nej žít!

Športová držiak na ruku Quad Lock® Sports Armband umožňuje bezpečné uchytenie vášho telefónu vybavenýým krytem Quad Lock® Casa alebo univerzálnym adaptérom Quad Lock® Universal adaptérom k vaší ruke. Držiak je vhodný pre obvod paže 17–38 cm.

Quad Lock Run Kit - Galaxy S8 obsahuje:
1x Quad Lock® Casa pre Galaxy S8
1x Quad Lock® Sports Armband


Videa ke zbožíSúvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie