Prihlásiť

Košík je prázdny.

Quad Lock Run Kit pre Galaxy S5 (športová sada na ruku)
Quad Lock Run Kit pre Galaxy S5 (športová sada na ruku) Quad Lock Run Kit pre Galaxy S5 (športová sada na ruku) Quad Lock Run Kit pre Galaxy S5 (športová sada na ruku) Quad Lock Run Kit pre Galaxy S5 (športová sada na ruku) Quad Lock Run Kit pre Galaxy S5 (športová sada na ruku)

Quad Lock Run Kit pre Galaxy S5 (športová sada na ruku)

Quad Lock run kit Galaxy S5 je kompletná sada - športový držiak určená pre mobilné telefóny Samsung Galaxy S5. Sada slúži k upevneniu na ruku - pažu. Túto sadu ocenia predovšetkým vášniví bežci alebo inline korčuliari.

Výrobca: Quad Lock
Katalóg. č.: QLK-ARM-GS5
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

Sada Quad Lock Run Kit pre mobil Samsung Galaxy S5

 

Quad Lock Run Kit je kompletná sada určená pre telefóny Samsung Galaxy S5 k upevneniu na pažu. Vďaka patentovanému systému uchytenia Quad Lock® jednoducho pripevníte váš telefón k držiaku. Už vôbec nemusíte zložito vyberať telefón zo silikonových alebo plastových obalov. Nezmeškáte tak už žiadny hovor ani pri behu, jazde na korčuliach, alebo iných športových aktivitách.

Inovativny systém zámku „Twist, Lock and Go™“, ktorý je použitý v kryte aj v jednotlivých držiakoch umožňuje rychlé uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnému systému „Dual Stage Lock“ budete mať istotu, že je váš telefón Galaxy S5 vždy bezpečne pripevnený aj bez použitiu nepraktických obalov z ktorých sa omnoho horšie vyberá. Pri používaní krytu Quad Lock® Case je váš Galaxy S5 chránený aj pri bežných činnostiach a rovnako aj pri jeho prenášaní. Jedná sa o najlľahší, najpevnejší a najbezpečnejší systém držiakov na trhu pre mobily Samsung S5. Akonáhle si ho zaobstárate, už nikdy nebudete chcieť iný!

Športový držiak na ruku Quad Lock® Sports Armband tak umožňuje bezpečné uchytenie vášho telefónu Samsung Galaxy S5 , ktorý je vybavený krytom Quad Lock® Case (dodávame v balení) . Držiak je vhodný pre obvod paže 17–38 cm.

Quad Lock Run Kit - Galaxy S5 obsahuje:
 1x Quad Lock® Case pre Galaxy S5
 1x Quad Lock® Sports Armband

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie