Prihlásiť

Košík je prázdny.

Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Universal Fit V2
Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Universal Fit V2 Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Universal Fit V2 Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Universal Fit V2 Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Universal Fit V2 Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Universal Fit V2 Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Universal Fit V2 Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Universal Fit V2

Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Universal Fit V2

Quad Lock Bike Kit - Universal Fit V2 je montážní sada určená k upevnení mobilného telefónu na bicykel, motorku či jiný povrch ve tvaru trubky veľkosti 25–40 mm. Sada obsahuje univerzálny adaptér a držiak na bicykel.

Výrobca: Quad Lock
Katalóg. č.: QLK-BKE-UNI2
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

Quad Lock Bike Kit - Universal Fit V2 je montážní sada určená k upevnení mobilného telefónu na bicykel, motorku či jiný povrch ve tvaru trubky veľkosti 25–40 mm.

Quad Lock® je jedinečný montážní systém držiaků, ktorý prepojí váš telefon s vaším aktívnym životním stylem. Vďaka bezpečnému uchytenie telefónu na riadítka jízdního kola, na paži pri behání alebo v aute pri řízení, môžete bezpečne používat telefon v bežném živote i pri športovách aktivitách a telefon používat ako športová tracker alebo GPS navigaci.

Quad Lock Universal Fit V2

Inovativní systém zámku „Twist, Lock and Go™“, ktorý je použit v univerzálnym adaptéra i v jednotlivých držácích umožňuje rychlé uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnámu systému „Dual Stage Lock“ budete mať jistotu, že je váš telefon vždy bezpečne pripevnen i bez použitiu nepraktických obalů, ze ktorých sa telefon hůře vyjímá.  Jedná sa o nejlehčí, nejpevnejší a nejbezpečnejší systém držiaků na trhu. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, nebudete chápat, jak jste mohli bez nej žít!

Quad Lock Universal Fit V2

Quad Lock® Universal adaptér V2
Nemáte iPhone, ale cezto chcete používat držiaky Quad Lock®? Pak je tu pre vás Quad Lock® Universal adaptér V2. Stačí iba odstranit lepivou ochrannou vrstvu a pripevnit adaptér na zadnej část telefónu. Quad Lock® Universal adaptér V2 disponuje veľmi silnou 3M HVB lepící páskou, vďaka níž může být držiak prilepen k vetšine telefonů, tabletů a krytů ďalšiech zariadenia. Uchycení zariadenia je veľmi silné a pevné, v případe potřeby ho je možné odstranit pomocou horkého vzduchu, např. pomocou vysoušeče vlasů. Na zariadenia nezůstanou žádné stopy po lepidle! Nová vylepšená verzie adaptéra je vetší a lehce zaoblená, takže je bezpečnejší pre telefony s lehce zakřiveným zadnejm krytem. Adaptér je tenčí než predchozí verzie. Nove v balenia nájdete i hadřík napuštený alkoholem pre dokonalé vyčistení krytu telefónu pred samotnou aplikáciou adaptéra.

Adaptér je vhodný pre lepení na hladké plastové, sklenené alebo kovové povrchy. Naopotom nieje vhodný pre lepení na silikon, gumu alebo pogumované povrchy.

Rozmer: 
55 mm x 65 mm

Quad Lock Universal Fit V2

Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behem iba pár sakund pomocou jednoduchých montážních o-kroužků (v balenia), pre dlouhodobejší použitiu může být držiak zabezpečen uťahovacími páskami (v balenia). Držiak nejlépe vyhovuje pre trubky veľkosti 25–40 mm.

Quad Lock Bike Kit – Universal Fit V2 obsahuje:
 1x Quad Lock® Bike Mount
 2x zabezpečovací uťahovací pásiky
 4x montážní kroužky (2 velké, 2 malé)
 1x Quad Lock® Universal adaptér V2


Videa ke zboží


 


 

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie