Prihlásiť

Košík je prázdny.

Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+
Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+ Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+ Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+ Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+ Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+ Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+

Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+

Quad Lock Bike Kit Galaxy S9+ je sada, ktorá obsahuje držiak na bicykel pre telefón Galaxy S9+, zadnú časť Quad Lock Case Galaxy S9 PLUS a vodeodolné poncho presne na mieru. Set je možné použíť aj ako držiak na motorku.

Výrobca: Quad Lock
Katalóg. č.: QLK-BKE-GS9PLUS
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Quad Lock Bike Kit je kompletní montážní sada určená pre telefon Samsung Galaxy S9+ k upevnení na bicykel, motorku či jiný povrch ve tvaru trubky veľkosti 25–40 mm.

Quad Lock® je jedinečný montážní systém držiaků, ktorý prepojí váš telefon s vaším aktívnym životním stylem. Vďaka bezpečnému uchytenie telefónu na riadítka jízdního kola, na paži pri behání alebo v aute pri řízení, môžete bezpečne používat telefon v bežném živote i pri športovách aktivitách a telefon používat ako športová tracker alebo GPS navigaci.

Inovativní systém zámku "Twist, Lock and Go™", ktorý je použit v krytu i v jednotlivých držácích umožňuje rychlé uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnámu systému "Dual Stage Lock" budete mať jistotu, že je váš telefon vždy bezpečne pripevnen i bez použitiu nepraktických obalů, ze ktorých sa telefon hůře vyjímá. Při používání krytu Quad Lock® Casa je váš telefon chránen i pri bežných činnostech a přenášení telefónu. Jedná sa o nejlehčí, nejpevnejší a nejbezpečnejší systém držiaků na trhu. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, nebudete jej chtít vymenit za jiný!Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behem iba pár sakund pomocou jednoduchých montážních o-kroužků (v balenia), pre dlouhodobejší použitiu může být držiak zabezpečen uťahovacími páskami (v balenia). Držiak nejlépe vyhovuje pre trubky veľkosti 25–40mm.
Quad Lock Bike Kit – Galaxy S9+ obsahuje:
1x Quad Lock® Bike Mount
2x zabezpečovací uťahovací pásiky
4x montážní kroužky (2 velké, 2 malé)
1x Quad Lock® Casa pre Galaxy S9+
 1x Quad Lock® Poncho pre Galaxy S9+


Videa ke zboží

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie