Prihlásiť

Košík je prázdny.

Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+

Quad Lock držiak na bicykel Bike Kit - Galaxy S9+

Quad Lock Bike Kit Galaxy S9+ je sada, ktorá obsahuje držiak na bicykel pre telefón Galaxy S9+, zadnú časť Quad Lock Case Galaxy S9 PLUS a vodeodolné poncho presne na mieru. Set je možné použíť aj ako držiak na motorku.

Výrobca: Quad Lock
Katalóg. č.: QLK-BKE-GS9PLUS
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: v ext. sklade (13 ks)
73,85 €
ks

Quad Lock Bike Kit je kompletná montážna sada určená pre mobilné telefóny Samsung Galaxy S9+ a to k upevneniu na bicykel, motorku alebo iný povrch v tvare rúrky vo veľkosti 25–40 mm.

Quad Lock® je jedinečný montážny systém držiakov, ktorý spojí váš telefón s vaším aktívnym životným štýlom.

 

Vďaka bezpečnému uchyteniu telefónu Samsung Galaxy S9 PLUS na riadítka motorky, bicykla, alebo na pažu pri behání či v aute pri šoférovaní. So systémom Quad Lock môžte kedykoľvek a bezpečne používať telefón v bežnom živote aj pri športových aktivitách. Telefón je možné jednoducho používať aj ako športový tracker alebo GPS navigáciu.


Inovativní systém zámku "Twist, Lock and Go™", ktorý je použit v krytu i v jednotlivých držácích umožňuje rychlé uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnámu systému "Dual Stage Lock" budete mať jistotu, že je váš telefon vždy bezpečne pripevnen i bez použitiu nepraktických obalů, ze ktorých sa telefon hůře vyjímá. Při používání krytu Quad Lock® Casa je váš telefon chránen i pri bežných činnostech a přenášení telefónu. Jedná sa o nejlehčí, nejpevnejší a nejbezpečnejší systém držiaků na trhu. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, nebudete jej chtít vymenit za jiný!


Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behem iba pár sakund pomocou jednoduchých montážních o-kroužků (v balenia), pre dlouhodobejší použitiu může být držiak zabezpečen uťahovacími páskami (v balenia). Držiak nejlépe vyhovuje pre trubky veľkosti 25–40mm.


Quad Lock Bike Kit – Galaxy S9+ obsahuje:
1x Quad Lock® Bike Mount
2x zabezpečovací uťahovací pásiky
4x montážní kroužky (2 velké, 2 malé)
1x Quad Lock® Casa pre Galaxy S9+


Videa k produktu Quad Lock Bike Kit - Galaxy S9+

 

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie