Prihlásiť

Košík je prázdny.

Quad Lock Bike Kit sada pre Samsung Galaxy S8 (uchytenie na bicykel)
Quad Lock Bike Kit sada pre Samsung Galaxy S8 (uchytenie na bicykel) Quad Lock Bike Kit sada pre Samsung Galaxy S8 (uchytenie na bicykel) Quad Lock Bike Kit sada pre Samsung Galaxy S8 (uchytenie na bicykel) Quad Lock Bike Kit sada pre Samsung Galaxy S8 (uchytenie na bicykel) Quad Lock Bike Kit sada pre Samsung Galaxy S8 (uchytenie na bicykel) Quad Lock Bike Kit sada pre Samsung Galaxy S8 (uchytenie na bicykel)

Quad Lock Bike Kit sada pre Samsung Galaxy S8 (uchytenie na bicykel)

Quad Lock Bike Kit Galaxy S8 je unikátna sada držiaku na bicykel pre mobilné telefóny Galaxy S8. Je možné ho použiť aj ako držiak na motorku. Jedinečný držiak pre Sasmung Galaxy S8 určený pre aktívných ľudí, ktorý nepoznajú limity!

Výrobca: Quad Lock
Katalóg. č.: QLK-BKE-GS8
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Quad Lock Bike Kit je kompletní montážní sada určená pre telefon Samsung Galaxy S8 k upevnení na bicykel, motorku či jiný povrch ve tvaru trubky veľkosti 25–40 mm.

Quad Lock® je jedinečný montážní systém držiaků, ktorý prepojí váš telefon s vaším aktívnym životním stylem. Vďaka bezpečnému uchytenie telefónu na riadítka jízdního kola, na paži pri behání alebo v aute pri řízení, môžete bezpečne používat telefon v bežném živote i pri športovách aktivitách a telefon používat ako športová tracker alebo GPS navigaci.

Inovativní systém zámku "Twist, Lock and Go™", ktorý je použit v krytu i v jednotlivých držácích umožňuje rychlé uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnámu systému "Dual Stage Lock" budete mať jistotu, že je váš telefon vždy bezpečne pripevnen i bez použitiu nepraktických obalů, ze ktorých sa telefon hůře vyjímá. Při používání krytu Quad Lock® Casa je váš telefon chránen i pri bežných činnostech a přenášení telefónu. Jedná sa o nejlehčí, nejpevnejší a nejbezpečnejší systém držiaků na trhu. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, nebudete jej chtít vymenit za jiný!Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behem iba pár sakund pomocou jednoduchých montážních o-kroužků (v balenia), pre dlouhodobejší použitiu může být držiak zabezpečen uťahovacími páskami (v balenia). Držiak nejlépe vyhovuje pre trubky veľkosti 25–40mm.
Quad Lock Bike Kit – Galaxy S8 obsahuje:
1x Quad Lock® Bike Mount
2x zabezpečovací uťahovací pásiky
4x montážní kroužky (2 velké, 2 malé)
1x Quad Lock® Casa pre Galaxy S8


Videa ke zboží

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie