Prihlásiť

Košík je prázdny.

Quad Lock Case iPhone 7 PLUS, 8 PLUS - zadný kryt s uzamykacím závitom
Quad Lock Case iPhone 7 PLUS, 8 PLUS - zadný kryt s uzamykacím závitom Quad Lock Case iPhone 7 PLUS, 8 PLUS - zadný kryt s uzamykacím závitom Quad Lock Case iPhone 7 PLUS, 8 PLUS - zadný kryt s uzamykacím závitom

Quad Lock Case iPhone 7 PLUS, 8 PLUS - zadný kryt s uzamykacím závitom

Quad Lock Case pre iPhone 7+ / 7PLUS je bezpečný zadný kryt pre váš telefón. A nie len to, kryt ma zabudovaný systém Quad Lock ku ktorému je možné dokúpiť až 6 druhov držiakov podľa spôsobu akým využívate váš mobil. Vďaka systému Quad Lock ho behom sekundy odomknete, ale aj zamknete či už ste v aute, na bicykli, na motorke, počas behu, korčuľovania, alebo v pri chôdzi za opasok či v kancálárii na stenu, skriňu a pod.

Výrobca: Quad Lock
Katalóg. č.: QLC-I7PLUS
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: v ext. sklade (12 ks)
29,95 €
ks

 

Quad Lock® je jedinečný montážny systém držiakov, ktorý doposiaľ nenašiel konkurenciu. Nie len, že prepojí váš telefón s vaším aktívnym životným štýlom, ale vďaka nemu pochopíte, že s týmto jednoduchým patentovaným systémom dokážete mať mobil behom sekundy v situáciach o ktorých sa vám ani nesnívalo.

 

Vďaka bezpečnému uchyteniu a dokúpeniu príslušených držiakov môžte následne váš iPhone 7+/7PLUS umiestníť na riadítka bicykla, motorky, na spätné zrkadlo skútra, na ruku-pažu pri behaní alebo v aute pri šoferovaní na palubnú dosku. Týmto spôsobom môžte bezpečne používať telefón v bežnom živote aj pri športových aktivitách a taktiež ho používať ako športový tracker, alebo GPS navigáciu.

 

Inovativní systém zámkov "Twist, Lock and Go™", ktorý je použitý v kryte (v CASE) aj v jednotlivých držiakoch umožňuje rychlé uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnému systému "Dual Stage Lock" môžete mať istotu, že je váš iPhone 7+ vždy bezpečne pripevnený a hlavne bez použitia nepraktických obalov, šnúrok, spružín z ktorých sa telefón vyberá len veľmi ťažko.

 

Pri používání krytu Quad Lock® Case je váš telefon chráneny vo všetkých bežných činnostiach taktiež pri prenášaní telefónu. Jedná sa o najľahší, nejpevnejší a nejbezpečnejší systém držiakov na trhu. Akonáhle ho raz vyskúšate pochopíte, ako ste sa doposiaľ obmedzovali!

 

Montážny systém Quad Lock® môže byť využitý rôznými spôsobmi:
 na bicykli (cestnom, horskom, mestskom)
 na motorke
 v aute
 na golfovom vozíku
 v ultraľahkých lietadlach
 doma aj v kancelárii
 na nákupnom vozíku
 na detskom kočiari
 na rybárskom prúte
 za opasokom
 na paži pri beháni
 na statíve pri fotení

 

Kryt Quad Lock® Case
Bezpečnosť a súčasne jednoduchosť Quad Lock® systému spočívá v tom, že s pomocou jedného krytu môžete rýchle a bezpečne pripevniť, ale aj uchytiť telefón vo vašom aute počas šoferovania, na bicykli počas jazdy, na statív pri fotení, na ruku/ z ruky pri behání, či kďekoľvek v dome alebo kancelárii pomocou jedného jednoduchého pohybu - pootočením. Quad Lock® systém bol navrhnutý tak, aby vám dovolil otáčať telefónom vo všetkých smeroch – zvisle aj horizontálne, okolo svojej osy - takže jeho kompatibilita je zarúčená s akúkoľvek aplikáciou, ktorú používate, či už na šírku, alebo výšku telefónu.

 

Voliteľné držiaky na stenu, do auta, na ruku, za opasok, na statív, bicykel, motorku je možné v prípade záujmu dokúpiť samostatne. Sú univerzálne a môžu ich využívať členovia rodiny, ktorý už majú mobil vybavený zadným krytom (CASE).
 

 

Obsah balenia: 1x Quad Lock Case® pre iPhone 7+/8+

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie