Prihlásiť

Košík je prázdny.

PKG Primary Briefcasa - čierná
PKG Primary Briefcasa - čierná PKG Primary Briefcasa - čierná PKG Primary Briefcasa - čierná PKG Primary Briefcasa - čierná PKG Primary Briefcasa - čierná PKG Primary Briefcasa - čierná PKG Primary Briefcasa - čierná

PKG Primary Briefcasa - čierná

Táto veľmi elegantní aktovka pre MacBooky do veľkosti 15” doslova klame telem a překvapuje mnoha skrytými, o to však premyšlenejšími detaily. Zcela prirozene kombinuje klasický střih s moderními materiály, které jí dodávajú potřebnou lehkost a predevším odolnost.

Výrobca: PKG
Katalóg. č.: PKG-LB06-15-BLK
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Táto veľmi elegantní aktovka pre MacBooky do veľkosti 15” doslova klame telem a překvapuje mnoha skrytými, o to však premyšlenejšími detaily. Zcela prirozene kombinuje klasický střih s moderními materiály, které jí dodávajú potřebnou lehkost a predevším odolnost. Při každodenném nosenia oceníte bohate postrovanou vnútorný prihrádku pre notebook a pomerne slušný prestor pre príslušenstvo a osobná veci. Uvnitř také nájdete kapsu sa zipem ideálnej pre peneženku, doklady a jiné cennosti. Vnútorná prestor je krome bytelného zipu chránen chlopní s designovým koženým páskem. 

Pohodlné nosenia v ruke umožňuje spínací kožené madlo, zároveň je možné k aktovce pripevnit popruh cez rameno. Dve vnejší kapsy s nastavitelnou veľkosťí sú krome chlopní chráneny zipem a pojmou velké množství osobnách vecí. Celkový dojem potom podtrhují mosazné zipy a úchyty, kožená táhla zipů či nášivka s jmenovkou a popruh na kľúče ukrytý v prední kapsa. Hlavní vlastnosti:
 Elegantní aktovka pre každodenné nosenia
 Designová kolekce Primary
 Navrženo s důrazem na odolnost, pohodlí a ochranu vecí
 Vnejší materiál: lehký, vysoce odolný (600 D)
 Detaily z kůže a mosazi
 Vnútorná polstrovaná prihrádka pre MacBook do 15”
 Vnútorná kapsa na zip
 Dve vnejší nastavitelné kapsy chránené chlopní a zipem
 Kožené madlo pre pohodlné přenášení v ruke
 Připevnitelný pevný nylonový popruh cez rameno
 Popruh na kľúče v prední kapsa
 Jmenovka pre identifikaci pri ztráte pod chlopní prední kapsy
 Zadní strana kompatibilita s bežnými cestovnámi kufry s výsuvnou rukojetí 

Technické špecifikácia:
 Vytvořeno pre 15” MacBook Pre
 Vyhovuje i vetšine 16” notebookov 
Kolekce Primary:
Predukty řady Primary sa nejlépe uplatní tam, kde má za výrobek premlouvat zejména poctivost jeho zpracování, čistá linie a kvalitní materiály, které sú pre svou nespornou kvalitu a predevším dlouhodobou odolnost uznávány už od pradávna. To vše je citlive okořenené drobnou kapkou urbanistické revolty. 

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie