Prihlásiť

Košík je prázdny.

PKG DRI Stuff Sleeve 13” - čierná
PKG DRI Stuff Sleeve 13” - čierná PKG DRI Stuff Sleeve 13” - čierná

PKG DRI Stuff Sleeve 13” - čierná

Ultraprenosné púzdro i aktovka v jednom z kolekce DRI je vyrobeno z odolného nepremokavého, ale veľmi lehkého materiálu. Krome bohate polstrovaného hlavního prestoru, do kterého pohodlne uschováte 13” MacBook, ale i vetšinu 14” notebookov. Farba čierná.

Výrobca: PKG
Katalóg. č.: PKG-LS01-13-DRI-BLK
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Ultraprenosné púzdro i aktovka v jednom z kolekce DRI je vyrobeno z odolného nepremokavého, ale veľmi lehkého materiálu. Krome bohate polstrovaného hlavního prestoru, do kterého pohodlne uschováte 13” MacBook, ale i vetšinu 14” notebookov, je vybavený také dvema vnejšími polstrovanými kapsami sa zipem, které nabídnou dostatek místa pre veškeré typy iPadů i s krytem alebo ďalšie digitálne prislušenství, kľúče, peneženku atd. Již tak jednoduché vyjímání a ukladání notebooku alebo tabletu je vďaka rozmerným zipům s koženými táhly ješte příjemnejší. Pohodlné nosenia púzdra zajistí integrované madlo a v případe potřeby je možné k našitým kroužkům pripojit i popruh cez rameno. Hlavní vlastnosti:
 Designová kolekce DRI
 Materiál: špeciálnej nepremokavý, predyšný
 Praktická kombinace púzdra a aktovky
 Zavírání na rozmerné zipy s koženými táhly
 Notebook uvnitř chrání bohaté polstrování
 Dve polstrované kapsy sa zipem iPad, príslušenstvo atd.
 Madlo pre pohodlné nosenia v ruke
 Opatřeno kroužky pre případné pripojení ramenního popruhu 

Technické špecifikácia:
Vnútorná kapsa:
 Určeno pre 13” MacBook Air a MacBook Pre
 Vyhovuje i vetšine 14” notebookov
 Rozmery: výška 24,13 cm, šírka 33 cm, hloubka 2,54 cm 
 Vnejší kapsy:
 Uzpůsobeno pre všetky iPady vrátane krytu
 Kompatibilita s vetšinou 10" tabletů
 Rozmery: výška 22,86 cm, šírka 24,13 cm, hloubka 1,27 cm
 Farba: čierná

Specifikace materiálu DRI:
 Konstrukce: třívrstvá (100% polyester/predyšná membrána/termoplastický polyuretan)
 Nepremokavost: 5 000 mm (JIS standard)
 Predyšnost: 700 g/m2 (JIS standard)
 Oderuodolnost: cez 20 000 cyklů / ISO 12947-2:2000 
 Gramáž: 180 GSM +/-5 % tolerance 
Kolekce DRI:
Teší nás, jak vybraná špičková výpočetní technika prináší do našich životů novou kvalitu tým, že funkčný výkonnost kombinuje s vytříbeným smyslem pre estetiku. Stejne tak kolekce DRI kombinuje svoj jedinečný styl s funkcionalitou dotaženou do posledních detailů. Za jejím vznikem stojí nadšenci mestského životního stylu z ulic kanadského Toronta. Bez notebooku alebo inteligentných prenosných zariadenia sa dňašní moderní človek témeř neobejde. Obal, ktorý je potom za jakéhokoliv počasí bezpečne ochrání pri ceste mezi kanceláří, restaurací alebo kinem, je nezbytností. Pokiaľ sa dokonale nepremokavý materiál stane základem púzdra, tašky alebo batohu ve vytříbeném retro stylu, dotaženém navíc po praktické funkčný stránce do posledních detailů, vzniká nová úroveň kvality zavazadel pre prenos moderní osobná techniky.

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie