Prihlásiť

Košík je prázdny.

Nabíjačka batérií Panasonic KJ55HCD40E + 4x AA ENELOOP PRO 2500mAh

Nabíjačka batérií Panasonic KJ55HCD40E + 4x AA ENELOOP PRO 2500mAh

Nabíjačka batérií Panasonic KJ55HCD40E vhodná pre 1, 2 alebo 4 kusy batérií AA/AAA NiMH alebo ENELOOP. Součástí balenia sú 4ks AA tužkových akumulátorů Panasonic ENELOOP PRO 2500mAh.

Výrobca: Panasonic
Katalóg. č.: 35048273
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Rychlá plne automatická čtyřkanálová nabíjačka s funkcií „inteligentného nabíjanie“ s kontrolou napätie a teploty batérií.

Kompotomtní nabíjačka Panasonic KJ55HCD40E je určená pre nabíjanie 1 až 4 tužkových (AA) alebo 1 až 4 mikrotužkových (AAA) nabíjacích NiMH batérií. Čtyři nezávislé nabíjací kanály umožňují nabíjať batéria s různou kapacitou, alebo v různém stave vybití najednou. Pulzní nabíjanie řízené mikroprocesorom s detekcí delta V ukončí nabíjanie cezne v okamžiku plného nabití. Nabíjačka má ochranný obvod preti přepólování a detekci jednorázových a vadných batérií. Je vybavenýa 4x LED kontrolkou s třístupňovou indikací nabití. K nabíjačke sú priloženy štyri nabíjací tužkové (AA) batéria Panasonic Eneloop Pre 2500mAh s velmi nízkým samovybíjaniem. Batéria sú nabité a pripravené k okamžitému použitiu.

Parametre nabíjačky:

 nabíjanie jedneho až čtyř NiMH akumulátorov veľkosti AA alebo AAA
 štyri nezávislé nabíjací šachty
 detekce konce nabíjanie pomocou delta V
doba nabíjanie: batéria batéria AA 2500mAh: +/- 2-4h; batéria AA 1900mAh: 1,5 – 3h
 detekce vadných článkov a jednorázových batérií
 LED kontrolka nabíjanie pre každou baterii zvlášť
 súčasťou dodávky je nabíjačka a štyri tužkové akumulátory Panasonic Eneloop Pre 2500mAh

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie