Prihlásiť

Košík je prázdny.

MiniBatt UltraSLIM - Qi bezdrôtové fast charge nabíjačka
MiniBatt UltraSLIM - Qi bezdrôtové fast charge nabíjačka MiniBatt UltraSLIM - Qi bezdrôtové fast charge nabíjačka

MiniBatt UltraSLIM - Qi bezdrôtové fast charge nabíjačka

Nejrychlejší a nejtenčí. To si může nechat zarámovat bezdrôtové fast charge nabíjačka MiniBatt UltraSLIM. Dobíjejte svojej prístroja s maximální volností – žádné káble a hledání volných zásuvek. Nabíjačka je vyrobena z medené indukčný cívky, ktorá vám zajistí maximální výkon. Své uplatnení nalezne nejen u vás doma, ale i v kanceláři či na cestách.

Výrobca: MiniBatt
Katalóg. č.: MB-USLIM-B
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

Nejrychlejší a nejtenčí. To si může nechat zarámovat bezdrôtové fast charge nabíjačka MiniBatt UltraSLIM. Dobíjejte svojej prístroja s maximální volností – žádné káble a hledání volných zásuvek. Nabíjačka je vyrobena z medené indukčný cívky, ktorá vám zajistí maximální výkon. Své uplatnení nalezne nejen u vás doma, ale i v kanceláři či na cestách. MiniBatt UltraSLIM je tenká iba 3,4 mm a ponúka ohromují výkon až 10 W. V balenia nájdete microUSB konektor, ktorý pripojíte k vaší USB zástrčce a môžete začít nabíjať. MiniBatt UltraSLIM je kompatibilita sa všemi telefony a príslušenstvom, které podporují Qi. Mekký gumový kroužek na podložce zajišťuje, že telefon zůstane bezpečne na svojejm míste. Nabíjanie vášho smartphonu, či tabletu nemohlo být nikdy jednodušší!

Upozornení: Pre maximální využití rychlonabíjanie potřebujete indukčný nabíjačku napájet adaptérom o výstupným napätie 5 V / 2 A.Vlastnosti:
 Bezdrôtové fast charge nabíjačka
 Tenký design: 3,4 mm
 Pre zariadenia kompatibilita sa standardem Qi
 Pogumovaný povrch
 Maximální výkon 10 W
 1x indukčný cívka
 Podporuje Apple fast charge (7,5 W) a Samsung fast charge (9 W)
 Vstupné napätie a prúd: 5 V - 2 A / 9 V - 1,67 A
 Výstup napätie a prúd: 5 V - 1 A / 9 V - 1 A
 Certifikace: Certifikát Qi
 Rozmery: 69 x 3,4 mm
 Hmotnosť: 250 g

 

MiniBatt je španelská firma, ktorá sa specializuje na bezdrôtové nabíjanie. Všetky ich predukty sú navrhovány v Barcelone. MiniBatt je dokonce členem Wireless Power Consortium. Vetšina nabíjaček od MiniBattu sa může pochlubit technologií fast charge a samozřejmostí je plná certifikace Qi.

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie