Prihlásiť

Košík je prázdny.

HyperJuice AC - 100Wh Battery Pack

HyperJuice AC - 100Wh Battery Pack

Dokázali jste si nekdy predstavit, že by váš MacBook pohánela powerbanka? HyperJuice AC splní vaše sny ve skutečnost. Powerbanka ponúka nejen ohromující kapacitu 26 000 mAh, ale dokonce má vestavenou síťovou zásuvku, ktorá dokáže napájet prakticky jakékoliv elektrické zariadenia, a to až do výkonu 120 W.

Výrobca: Hyper
Katalóg. č.: HY-HJAC-100-EU
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Dokázali jste si nekdy predstavit, že by váš MacBook pohánela powerbanka? HyperJuice AC splní vaše sny ve skutečnost. Powerbanka ponúka nejen ohromující kapacitu 26 000 mAh, ale dokonce má vestavenou síťovou zásuvku, ktorá dokáže napájet prakticky jakékoliv elektrické zariadenia, a to až do výkonu 120 W. HyperJuice AC také disponuje hned 2 inteligentními USB porty, pričemž jeden z nich obsahuje technologii Qualcomm Quick Charge 3.0.

Stylová powerbanka také zaujme nízkou hmotnosťí a hliníkovým prevedením. HyperJuice AC pritom stihnete do plné kapacity dobít za pouhé 2 až 3 hodiny pomocou priložené 45 W nabíjačky. Samozřejmostí je ochrana preti přepetí a přehřátí. HyperJuice AC sa stane vaším ideálnejm společnýkem na dlouhých cestách, kde potřebujete pravidelne dobíjet vaše zariadenia.Vlastnosti:
Kompaktná a lehká powerbanka pre každodenné použitiu
Vestavená AC síťová zásuvka s výkonem 120 W
Umožňuje dobíjet až 3 zariadenia súčasne
Vhodné pre inteligentné telefony, počítače, tablety, herní konzole, MP3 prehrávače, GPS navigace, digitálne fotoaparáty aj.
2x USB port
1x technológie Qualcomm Quick Charge 3.0
Kapacita powerbanky: 100 Wh/26 000 mAh
Plné dobití powerbanky: 2-3 h
Efektivní a bezpečné napájení pripojených zariadenia s různým odberem
Ochrana preti přepetí a přehřátí
Nízká hmotnosť a Kompaktný rozmery
Vstupné napätie: DC 18–24 V, 2,0 A
Maximální výstup napätie a výkon sieťové zásuvky: 220 V / 120 W
Maximální výstup napätie, prúd a výkon USB portu: 5 V / 2,4 A / 12 W
Výkon USB portu s technologií Qualcomm Quick Charge 3.0: 18 W
Rozmery: 175 x 133 x 27 mm
Hmotnosť: 790 gHyper je značka společnosti Sanho Corporation sa sídlem v Silicon Valley, ktorá v roce 2015 oslavila už desáté výročí svojejho založení. Nejedná sa teda o žádného nováčka ani krátkodobý zázrak, zároveň si ale stále zachovává nadšení a smysl pre inovaci v oblasti počítačového a mobilného príslušenstvo, prenosné energie a ukladání dat. Za uvedenou dobu má na svojejm konte mnohé veľmi úspešné a oceňované predukty, ako např. HyperJuice, externá baterii pre MacBook, HyperDrive, externá datové úložište, iStick, první USB flash disk s konektorom Lightning a certifikací MFI, iUSBport, první bezdrôtový USB port na svete, a HyperThin, nejtenčí HDMI kábel na svete.

Súvisiaci tovar:

Doručenie a platba

4,50 €

Platba vopred prevodom

4,50 €

Platba vopred prevodom

5,00 €

Platba vopred prevodom

4,50 €

Platba vopred prevodom

5,50 €

Dobierka

4,50 €

Platba vopred prevodom

5,50 €

Dobierka

6,00 €

Platba vopred prevodom

7,00 €

Dobierka

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie