Prihlásiť

Košík je prázdny.

HDMI kábel HDMI A male - microHDMI D male, 1m

HDMI kábel HDMI A male - microHDMI D male, 1m

Kvalitní HDMI kábel s konektorom HDMI A male - microHDMI D male o délce 1 metr. Podporuje nejnovější technologické standardy.

Výrobca: OEM
Katalóg. č.: KHDMICRO1
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


High Speed HDMI kábel s Ethernetem, HDMI A male - microHDMI D male, 1m.

Kvalitní HDMI kábel pre vysokej rozlišení, ktorý umožňuje prenos digitálneho obrazového i zvukového signálu a prepojení zariadenia pomocou ethernet kanálu. Pre prepojení zariadenia s vysokým rozlišením (do 4K)

Použití pre prepojení zariadenia ako je Blu-Ray prehrávač, receiver s dekodérem pre HD zvuk, satelitní HD televize, digitálne kábelová televize alebo DVD prehrávač s televizí s rozlišením FullHD a vyšším. Zároveň umožňuje komunikaci mezi prepojenými zariadeními cez ethernet kanál (pokiaľ obe zariadenia tuto funkci podporují)

Technické parametre:
 Konektory: HDMI A(M) - microHDMI D (M), zlacené
 Standardy: HDMI High speed + Ethernet
 Podpora technologií: všetky technológie definované standardem HDMI 1.4 a nižším, napríklad rozlišení 4K, Deep Color, 3D, xvYCC (x.v.Color), auto lip-sync, ARC, CEC, HDCP, Dolby TrueHD, HEC
 Přenosová rychlost: 10,2 Gb/s
 Šířka pásma: 340 MHz
 Dĺžka: 1 metr

Upozornení: Při prepojení zariadenia z nichž jedno vyžaduje HDCP prenos a druhé tento pretokol nepodporuje, nebude prepojení fungovať a tato nefunkčnost nieje způsobena káblom!

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie