Prihlásiť

Košík je prázdny.

Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré
Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré

Fitbit Blaze - inteligentné hodinky - vel. L, modré

Fitness inteligentné hodinky Fitbit Blaze s velkým displejam a pokročilým snímačem srdečnýho tepu PruPulsa a notifikaciami z telefónu. Mezi ich ďalšie prednosti patrí napríklad relaxačný aplikácia, funkcia Connected GPS pre sledovanie polohy pomocou mobilného telefónu, Cardio Fitness Level, SmartTrack, vymeniteľné pásiky a ďalšie. Veľkosť L. Farebné prevedení: modré.

Výrobca: Fitbit
Katalóg. č.: FB502SBUL-EU
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Fitness inteligentné hodinky Fitbit Blaze s velkým displejam a pokročilým snímačem srdečnýho tepu PruPulsa a notifikaciami z telefónu. Mezi ich ďalšie prednosti patrí napríklad relaxačný aplikácie, funkcia Connected GPS pre sledovanie polohy pomocou mobilného telefónu, Cardio Fitness Level, SmartTrack, vymeniteľné pásiky a ďalšie.

CHYTRÉ SLEDOVÁNÍ DENNÍCH AKTIVIT
Fitbit Blaze monitoruje váš každý krok, vzdialenosť a spálené kalorie. Snaží sa vás motivovat pre každodenné chození, aby i lidé sa sadavým zamestnáním meli dostatečný pohyb. Přítomný je i režim automatického monitorování tréningu SmartTrack, ktorý pozná športová aktivitu, vytvorí o ní záznam a ten potom môžete po synchronizáciu analyzovat v aplikaci Fitbit. Vše sa potom zobrazí na prehľadnom displeji alebo pomocou aplikácie FITBIT vo vašom telefónu.

SPORT I SPÁNEK
Zaznamenejte si do svojej aplikácie všetky športová aktivity vrátane kvality spánku. Nahrávat môžete svoj beh, jízdu na kole, kruhový tréning, cardio alebo ďalšie aktivity. Vše si potom môžete přehledne zobrazit vo vašom telefónu či tabletu v přehledné aplikaci.

SRDCE VŽDY POD DOHLEDEM
Snímač srdečný tepovej frekvencia
využívá vestavený optický senzor, ktorý neustále sleduje vašu tepovou frkvencii a tým eliminuje potřebu nosit různé nepříjemné hrudný pásy. Hodinky také analyzují vašu tepovou frkvencii pri spánku, meří dobu vášho spánku a na základe získaných dat vám poskytnou informace o celkové kvalite vášho spánku.

VŠECHNY POTŘEBNÉ STATISTIKY V JEDNÉ APLIKACI
Fitbit app ponúka nepřeberné množství funkcií pre sledovanie dosažených cieľů, zadávání aktivit, jídel a jídelníčku, získávání ocenení, alebo možnost súťažiť s priateľmi a rodinou.

SMS A NOTIFIKACE
Blaze vám bude také sloužit ako spojení s mobilným telefonem. Přímo na zápästie získáte upozornení na příchozí hovory, SMS, události kalendáre alebo môžete hodinky využít pre jednoduché ovládání vaší oblíbené hudby s vášho smartphonu. 

ANALÝZA SPÁNKU
Hodinky vám pomohou i večer, když jdete spát, tak sa starají o monitorování spánku, pretože sa jedná o důležitou část každodenného života. Nasbírané informace o délce a kvalite spánku si môžete prehlédnout po synchronizáciu s podporovaným prístrojom na přehledných grafech. Ranní vstávání potom může ulehčit tichý budík, ktorý je pre hodne lidí daleko příjemnejší než klasické hlasité tóny normálních budíků.

MOBILNÍ APLIKACE PRE VÁŠ TELEFON
Všechna data zpracovává přehledná a veľmi komplexní aplikácie pre telefony i počítače. Rozumí si sa systémy Android, iOS i Windows a hodinky sa k nim pripojí pomocou Bluetooth 4.0 s dosahem až 6 metrů. Ich batéria vydrží až 5 dní na jedno nabití. Komfortu používání prispívá i odolnost preti potu či dešti. Funguje bez preblémů pri teplotách -10 až 45 °C.

Merané aktivity, funkcia:
 Kroky, vzdialenosť
 Meření tepu
 Hlídání spánku
 Aktivný minuty a spálené kalorie
 Režim automatického monitorování tréningu
 Vystoupané schody (patra)
 Inteligentný budík
 Notifikace hovorů, SMS a událostí

Kompatibilita zariadenia a stiahnutie aplikácie nájdete na webu výrobca www.fitbit.com.

Technické parametre:
 Displej: barevný, dotykový LCD
 Senzory: optické meření srdečnýho tepu, 3-osý akcelerometr, výškomer, 3-osý gyroskop, senzor okolného svetla
 Dĺžka remienku: 170–206 mm (veľkosť remienku L)
 Výdrž batéria: až 5 dní
 Vnútorná pameť: až 7 dní aktivity
 Typ batéria: Lithium-polymer
 Nabíjací doba: 1-2 hodiny
 Synchronizácia dat: bluetooth 4.0
 Dosah bluetooth: až 6 metrů
 Farba: čierná, gunmetal - limitovaná edícia

Obsah balenia:
 Inteligentné hodinky Fitbit Blaze modré, vel. L
 USB kábel
 Český návod k použitiu


Videa ke zbožíSúvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie