Prihlásiť

Košík je prázdny.

eSTUFF  ochranné sklo TitanShield 3D pre Samsung Galaxy S6 Edge bílé
eSTUFF  ochranné sklo TitanShield 3D pre Samsung Galaxy S6 Edge bílé

eSTUFF ochranné sklo TitanShield 3D pre Samsung Galaxy S6 Edge bílé

eSTUFF TitanShield 3D ponúka špičkovou ochranu pre Samsung Galaxy S6 Edge. Je vyroben z pravého japonského tvrdeného skla, které je devětkrát odolnější než běžné sklo. Tato ochrana zaručuje nejvyšší kvalitu pri zachování běžné funkcionality prístroja. Spoľahlivo ochrání přístroj preti oděrkám a karambolům, ktorým sa pri každodenním intenzivním používání nevyhnete. Výhodou sú zaoblené hrany skla.

Výrobca: eSTUFF
Katalóg. č.: ES10049-3D-WHITE
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


eSTUFF TitanShield 3D ponúka kompletní špičkovou ochranu pre Samsung Galaxy S6 Edge. Je vyroben z pravého japonského tvrdeného skla, které je devetkrát odolnejší než bežné sklo. Táto ochrana zaručuje nejvyšší kvalitu pri zachování bežné funkcionality prístroja. Spoľahlivo ochrání přístroj preti oderkám a karambolům, ktorým sa pri každodenném intenzivním používání nevyhnete.

Klíčové vlastnosti
 Špičková kvalita použitého materiálu
 Oleofóbní úprava preti nevzhľadným šmouhám
 Laminováno pre pohodlné odstranení v případe prasknutí
 Odolá vetšine bežným pádům a materiálům
 V případe extrémne silného tlaku praskne a absorbuje energiu, ktorá by poškodila displej

Ochranné sklo je s obrazovkou vášho zariadenia spojeno tenkou silikonovou vrstvou, ktorá zaručí, že sklo perfektne padňa a zabrání tvorbe nepříjemných bublinek. Zároveň nijak nesníží citlivost dotykové vrstvy.

Povrch skla je opatřen špeciálnej oleofóbní úpravou, jež zajistí napresto hladký pohyb prstov. Rovnež eliminuje nepříjemné šmouhy a otlačky prstov, takže povrch je jednoduché udržovat napresto čistý.

Ochranné sklo je extrémne tenké a takřka neviditelné. Má tloušťku iba 0,33 milimetrů a váží jen niekoľko gramov. Navíc disponuje zakulacenými rohy, takže nehrozí uštípnutí části skla pri malých pádech.

TitanShield je vysoce odolné preti poškriabaniu drtivou vetšinou bežných predmetů, ako sú mince alebo kľúče. Ovšem ako každé sklo je možné jej poškrábat, ale je k tomu potřeba velmi tvrdých materiálů a značné množství síly.

Laminovaný povrch TitanShield zabrání roztříštení skla pri rozbití, takže následné odstranení rozbitého skla je jednoduché a bez jakýchkoliv nežádoucích zbytků.

Ochranné sklo TitanShield je konstruováno tak, aby pri svojejm prasknutí absorbovalo energiu, ktorá by poškodila samotný displej prístroja. Kdyby sa v případe opravdu silných úderů nerozbilo, došlo by k nežádoucímu poškodeniu pôvodnejho displeja.

Obsah balenia:
 Ochranné sklo TitanShield 3D pre Samsung Galaxy S6 Edge biele
 Vlhčená úterka
 Leštiace microúterka


Videa ke zbožíSúvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie