Prihlásiť

Košík je prázdny.

eSTUFF  iPhone 6/6s Clear TPU Cover - transparentná
eSTUFF  iPhone 6/6s Clear TPU Cover - transparentná

eSTUFF iPhone 6/6s Clear TPU Cover - transparentná

Stylový kryt, ktorý ochrání Váš iPhone 6/6s pred škrábancami a nečistotami. Transparentnost zajišťuje designový vzhľad telefónu. Samozřejmostí je výřez pre fotoaparát a prisvetlovací diodu, vďaka kterému bude telefon okamžitě k dispozici. Materiál TPU ponúka nejlepší vlastnosti v kombinaci pružnost a pevnost. Navíc TPU je dlouhoživotnostní materiál, ktorý veľmi dobře odolává oděru. Ďalšiem charakteristickým rysam tohoto materiálu je jeho voděodolnost.

Výrobca: eSTUFF
Katalóg. č.: ES80221
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Stylový kryt, ktorý ochrání Váš iPhone 6/6s pred škrábancami a nečistotami. Transparentnost zajišťuje designový vzhľad telefónu. Samozřejmostí je výřez pre fotoaparát a prisvetlovací diodu, vďaka kterému bude telefon okamžite k dispozici.

TPU (termoplastický polyuretan)
Materiál TPU ponúka nejlepší vlastnosti v kombinaci pružnost a pevnost. Navíc TPU je dlouhoživotnostní materiál, ktorý veľmi dobře odolává oderu. Ďalšiem charakteristickým rysam tohoto materiálu je jeho vodeodolnost.

Technické parametre:
 Kompatibilita: Apple iPhone 6/6s

Obsah balenia:
 eSTUFF iPhone 6/6s Clear TPU Cover - transparentná

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie