Prihlásiť

Košík je prázdny.

ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey
ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey

ClearGrass Amber cestovná púzdro a USB power banka pre Apple Watch - Space Grey

Elegantní cestovná púzdro a powerbanka Hyper Amber pre Apple Watch! Její celková kapacita 3800 mAh dokáže vaše Apple Watch dobít až 8x, takže môžete hodinky v pouzdře bezpečne a pohodlne uzavřít a napájet podle potřeby za behu. Space Grey farba.

Výrobca: Hyper
Katalóg. č.: HY-77302300
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

Funkčnost Apple Watch je bohužel limitována výdrží vnútorný batéria a najít si čas na dobíjanie může být v dňašní zrychlené dobe preblém... 

Ovšem práve tento fakt činí z elegantního cestovnáho púzdra Hyper Amber veľmi premyšlené príslušenstvo. Kombinuje totiž ochrannou funkci s funkcií power banky. Její celková kapacita 3800 mAh dokáže vaše Apple Watch dobít až 8x, takže môžete hodinky v pouzdře bezpečne a pohodlne uzavřít a napájet podle potřeby za behu. Ať už na delších cestách alebo v rámci cezunů mezi pracovními schůzkami. 

Na ukončení nabíjanie vás automaticky upozorní aplikácie zdarma pre zariadenia s iOS. V aplikaci môžete sledovat priebeh dobíjanie, zbývající kapacitu Amber a ďalšie parametre. 

Vďaka elegantnímu designu ozdobí večer Amber váš nočný stolek ako stojánek pre Apple Watch, ktorý umožní i současné dobíjanie ďalšieho zariadenia, třeba iPhonu alebo iPadu. Nemusíte tak složite zapojovat niekoľko různých nabíjaček. Kvalitu preduktu a respekt k designu Apple potvrzuje i hliníkové prevedení v farebných variantách Apple Watch. Hlavní vlastnosti:
 Púzdro pre ochranu a dobíjanie Apple Watch
 Integrovaná power banka s kapacitou 3800 mAh
 Apple Watch dobije až 8x
 Funguje perfektne i ako nočný dobíjecí stojánek
 USB výstup pre současné napájení ďalšieho zariadenia (iPhone, iPad aj.)
 Dostupné ve 4 variantách respektujících barvy Apple Watch
 Hliníkové prevedení
 Rozmery: 101 x 101 x 46,4 mm
 Hmotnosť: 270 g
 Farba: Space Grey

Pozn.: Napájecí kábel pre Apple Watch nieje súčasťou balenia. Použijte prosím kábel dodaný s vašumi hodinkami. 

Aplikácia:

Aplikácia Amber zdarma pre zariadenia sa systémem iOS


Videorecenze – Český Mac:

 
Hyper je značka společnosti Sanho Corporation sa sídlem v Silicon Valley, ktorá v roce 2015 oslavila už desáté výročí svojejho založení. Nejedná sa teda o žádného nováčka ani krátkodobý zázrak, zároveň si ale stále zachovává nadšení a smysl pre inovaci v oblasti počítačového a mobilného príslušenstvo, prenosné energie a ukladání dat. Za uvedenou dobu má na svojejm konte mnohé veľmi úspešné a oceňované predukty, ako např. HyperJuice, externá baterii pre MacBook, HyperDrive, externá datové úložište, iStick, první USB flash disk s konektorom Lightning a certifikací MFI, iUSBport, první bezdrôtový USB port na svete, a HyperThin, nejtenčí HDMI kábel na svete.


Videa ke zboží


 

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie