Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC panoramatická kamera v žárovce Bulb Wifi 360
CEL-TEC panoramatická kamera v žárovce Bulb Wifi 360 CEL-TEC panoramatická kamera v žárovce Bulb Wifi 360 CEL-TEC panoramatická kamera v žárovce Bulb Wifi 360

CEL-TEC panoramatická kamera v žárovce Bulb Wifi 360

Panoramatická kamera ve funkčný žárovce CEL-TEC Bulb Wifi 360 prichází na trh s jedinečnými vlastnostmi ako je predevším úhel záberu 360°, WiFi pre sledovanie odkudkoliv pomocou prepracované a intuitivní aplikácie, jednoduché nastavení, obousmerné audio a podpora až 128GB microSD kariet.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1706-010
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

CEL-TEC Bulb Wifi 360 je IP kamera ukrytá ve funkčný LED žárovce, ktorá bez preblémů pokryje celou místnost vďaka panoramatické čočce s úhlem záberu 360° pri stropní vodorovné instalaci. Kameru je možné nainstalovat také do svislé polohy např. ve stolní lampičce, potom je úhel záberu 180°.

Kamera v žárovce

 

U bezpečností kamery je důležitá a velmi žádaná funkcia detekce pohybu. Ne jinak tomu je i u CEL-TEC Bulb Wifi 360. Ta navíc pri zaznamenání pohybu okamžite pošle upozornení do vášho mobilného telefónu, kde potom môžete pomocou aplikácie žive zkontrolovat, co sa deje (upozornení je možné vypnout). Veškeré poplachy sú uloženy na microSD kartu v kamere, o incidenty tak neprijdete ani když zrovna nejste u telefónu.

Bulb Wifi 360

Kamera je vybavenýa kvalitním WiFi modulem, vďaka kterému ji je možné prepojit s místní WiFi sítí a obraz potom je možné sledovat odkudkoliv, kde budete pripojeni k internetu. K vzdálenému přístupu slouží prepracovaná a veľmi přehledná aplikácie (IPC360). Ta umožní nejen živý náhled obrazu, ale také nastavení, spuštení záznamu, prehlížení a stahování záznamů na microSD karte (až 128GB) v kamere alebo např. přepínat režimy zobrazenie obrazu, kde si môžete s obrazem libovolne posouvat. Nastavení kamery s místí WiFi je hračka a nieje nutné mať žádné odborné znalosti, stačí inteligentný telefon (Android, iOS) a ani ne pet minut času.

CEL-TEC Bulb Wifi 360


Pomocou zmínené aplikácie a integrovanému mikrofonu v kamere je možné velmi snadno naslouchat tomu, co sa deje na druhé strane. Mimo to je ale možné vďaka integrovanému repreduktoru také s druhou stranou komunikovat a to pouhým jedním ťuknutým.

Skrytá kamera v žárovce

 

Bulb 360

 

1706-010


Technické parametre:
Senzor: 1,3 Mega CMOS
Rozlišení: 1280x1024
Snímkování: 25 fps
Úhel záberu: 185° 360°
Kompresa záznamu: H.264
Typ podporované pameťové karty: microSD (TF Card)
Minimální veľkosť pameťové karty: 16 GB
Maximální veľkosť pameťové karty: 128 GB
Podpora mobilného operačnýho systému: Android / iOS
Nočný režim: Automaticky pri nízké intenzite osvetlenie
Napájení adaptéra: Ad 100-240V 50-60Hz
Typ AC adaptéra: 5V, 1A micro USB

Obsah baleni:
Kamera CEL-TEC Bulb Wifi 360
Adaptér E27-E27
Nástroj pre resat kamery
Manuál CZ / En

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie