Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ
CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ

CEL-TEC palubná Full-HD kamera E09W GPS CZ

Palubná kamera CEL-TEC E09W s českým menu, 2 palcovým farebným LCD displejom, záznamom vo FULL HD kvalite 1080p, fotoaparátom, G-senzorom a funkciou pre lepší obraz v noci WDR. Uhol záberu 140°, integrované GPS a Wi-Fi moduly, špičkový senzor Sony Exmor RS.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1605-041
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

Palubná kamera CEL-TEC E09W s českým menu, 2 palcovým farebným LCD displejom, záznamom vo FULL HD kvalite 1080p, fotoaparátom, G-senzorom a funkciou pre lepší obraz v noci WDR. Úhol záberu 140°, integrované GPS a Wi-Fi moduly, špičkový senzor Sony Exmor RS.

Hlavné vlastnosti:
České menu
 Prehĺadný LCD displej
 FULL HD rozlíšenie
 Úhol záberu 140°
 Zabudovaný CPL filter proti odleskom
 GPS modul
 WiFi modul
 WDR funkcia pre lepšie záznamy v noci a v protisvetle
 Podpora pam. kariet MicroSD až 64 GB

Palubná kamera CEL-TEC E09W nevyniká iba malými rozmermi a podareným dizajnom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Skutočný poklad sa skrývá pod obalom! O perfektný obraz sa stará špička medzi senzormi - SONY Exmor, jeho síla vynikne predovšetkým za zhoršených svetelných podmieniok, kedy poskytne vaším snímkom viac svetla a menej šumu! V kombinácií s výkonným chipsatom Novatek, funkciou WDR a FULL HD rozlišením tak získáte kameru pripravenú poskytnúť vám najlepšie možné záznamy za každých podmienok!

Ďalšiu technologickú vychytávku kamery E09W je vstavaný WiFi modul, vďaka ktorému sa pomocou mobilného telefónu (Android, iOS) ľahko pripojíte priamo na kameru. Pohodlne tak môžete meniť nastavenie kamery, sledovať práve prebiehajúcí záznam, alebo prezerať už vyhotovené záznamy a prípadne si ich stiahnuť do telefónu. Všetko bez nutnosti akokoľvek manipulovať so samotnou kamerou!

Je samozrejme dôležité, aby kamera nie len krásne nahrávala, ale tiež pekne vyzerala. Predný kryt CEL-TEC E09W je síce v skutočnosti "iba" kvalitný plast, ale na pohľad vytvára dojem kože. Dizajn E09W tak bez preblémov zapadne do vášho auto. Ďalšiou nespornou výhodou sú tiež skutočne malé rozmery kamery, ktoré nie sú väčšie ako vaše dlaň. Prekážať vo výhľade vám teda rozhodne nebude.

V dnešnej dobe by už mal býť záznam do slučky a ochrana súborou pomocou G-Senzoru samozrejmosťou u každej kvalitnej palubnej kamery. CEL-TEC E09W nie je vyjímkou. Pokiaľ na cestách dôjde k zaplneniu pamäťovej karty, mimochodom kamera podporuje microSD až do úctihodnej veľkosti 64 GB, nieje treba paníkariť ani ručne mazať záznamy. Kamera sama začne premázávať vyhotovené záznamy od najstarších. Pokiaľ však chcete mať uchované všetky záznamy, je možné túto funkciu samozrejme vypnúť. Ako už bolo zmienené, kamera je tiež vybavená G-Senzorom, ktorý ochrání práve prebiehajúcí záznam proti prepísaniu, ak dôjde k nárazu do vozidla. Vy tak budete mať inkriminovaný moment vždy zachytený aj keď budete pokračovať ďalej v ceste. Súbory je možné uzamknúť tiež manuálne.

Technické parametre:
Úhol záberu: až 140° širokoúhlý fixní
 Ostrosť šošovky: F2.0, f=2,8 mm
 LCD displej: 2“ barevný TFT 230 Kpix
Senzor: 1/2,9“ CMOS-SONY EXMOR IMX322      
 Video rozlíšenie: Full HD (1920x1080) 30 fps, HD (1280x720) 30 fps, WVGA (848x480) 30 fps, VGA (640x420) 30 fps
Formát: AVI (H.264)
 Záznam do slučky: 2 min/3 min/5 min
 Pamäť: MicroSD až 64 GB (nieje súčasťou balenia)
 USB: 1.1/2.0
 Napájenie DC: 5 V, 1000 mA
 Frekvencia: 50 Hz/60 Hz
 Batéria: 160 mAh Li-polymer
 Veľkosť videa: 1080p: 1 hodina= cca 7 GB
 Rozmery kamery: 50x55x32 mm (š, v, h)
 Mikrofón/reproduktor: áno

Obsah balenia:
 Palubná kamera CEL-TEC E09W CZ čierná
 Napájací kábel z CL adaptéra miniUSB-USB
 MiniUSB - USB kábel na pripojeniu k PC
CL adaptér s výstupom USB
 Držiak k uchyteniu na sklo
 Český návod k použitiu


Videá k produktu

https://www.youtube.com/watch?v=LaOStEdbwpg

 


 


 

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie