Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC otočná WiFi kamera REVO WiFi
CEL-TEC otočná WiFi kamera REVO WiFi CEL-TEC otočná WiFi kamera REVO WiFi CEL-TEC otočná WiFi kamera REVO WiFi

CEL-TEC otočná WiFi kamera REVO WiFi

Otočná IP kamera CEL-TEC REVO pořizuje záznamy v HD rozlišení 1280x720. Kamera disponuje detekcí pohybu, manuálním spuštením záznamu, možností pořizovat fotografie a otočným objektivem o 350°. Všetky tyto funkcia je možné ovládat pomocou inteligentného mobilného telefónu, ktorý může soužit ako diaľkový ovladač. Záznam ukladá na microSD kartu až do 32 GB.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1707-038
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

Otočná Ip kamera

Kvalitní obrazový CMOS senzor predukuje krásne ostrý a čistý obraz v 720P HD rozlišení, což je napresto dostatečné rozlišení např. pre rozoznání obličeje. Navíc vďaka čtyřnásobnému digitálnemu priblížení vám neunikne žádný detail.

Kamera CEL-TEC REVO je vybavenýa vysoce citlivým mikrofonem a kvalitním repreduktorem. Vďaka tomu je možné zariadenia bez preblémů využít pre obousmernou komunikaci alebo např. iba pre odposlouchávání dení v monitorovaném prestoru.

Otočná wifi kamera


CEL-TEC REVO disponuje vysoce výkonným IR LED prísvitom pre nočný videní až na 5m! Senzor navíc vyhodnocuje okolní svetelné podmínky. Při špatném osvetlenie automaticky zapne IR cut, čímž sa přepne do černobieleho zobrazenie a nočný snímky sú tak krásne jasné a viditelné. Za dňa naopotom pořizuje farebné a ostré zábery.


Zraku kamery CEL-TEC REVO neunikne žádný kout monitorovaného prestoru, vďaka možnosti natáčení o 350° horizontálne a 90° vertikálne. Vše pohodlne a jednoducho pomocou aplikácie vo vašom inteligentném zariadenia.

záznamová kamera do kanceláře

CEL-TEC REVO


Instalaci kamery zvládňa každý, je opravdu jednoduchá a nesú k ní potřeba žádné špeciálnej IT znalosti. Kameru stačí pripojit na napájení, stáhnout si volne přístupnou aplikaci pre Android alebo iOS, v ní si vytvořit účet a naskenovat QR kód na kamere. Vše ostatní si už aplikácie a kamera nastaví sama (v míste instalace je nutné mať WiFi pripojení).

Záznamová kamera do bytu


U bezpečností kamery je samozřejmostí detekce pohybu. Ne jinak tomu je u CEL-TEC REVO. Ta navíc pri zaznamenání pohybu okamžite pošle upozornení do vášho mobilného telefónu, kde potom môžete pomocou aplikácie žive zkontrolovat, co sa deje (upozornení je možné vypnout). Veškeré poplachy sú uloženy na microSD kartu v kamere, o incidenty tak neprijde ani když zrovna nejste u telefónu.

ip wifi kamera


Krome živého vysílání umí kamera CEL-TEC REVO nahrávat na vloženou microSD kartu (až 32 GB). Zpetne si tak môžete prehlédnout dení v místnosti, i když jste zrovna v ten moment nebyli online na vašom telefónu. Záznamy je možné prehlížet buď pomocou aplikácie v telefónu alebo na PC po vložení microSD karty.

Technické parametre:
Úhel záberu: 90°
Úhel otáčení: Horizontálne: 350° Vertikálne: 60°
Minimální osvetlenie: > 5 lux (vypnutý IR přísvit) / 0 lux (zapnutý IR přísvit)
Dosah IR přísvitu: 5 metrů
Video kompresa: H.264
Video rozlišení: HD: 1280x720P/25fps; VGA: 640x480P/25fps
Video kódování: Dual Stream 32kps - 8Mbps
Senzor: 1/4" CMOS OV9712
Audio kompresa: AAC
Audio prenos: Obousmerný
Zvuková citlivost: -47dBm
Režim alarmu: Detekce pohybu
Bezdrátový prenos: WiFi (2.4GHz ~ 2.4835GHz ISM pásmo)
Dosah: 30 m přímá viditelnost
Vysílací výkon: 16±0.5dBm@11b, 14±0.5dBm@11g, 13±0.5dBm@11n
Citlivost prijímače: 11mbps -85dBm@8%, 54Mbps -73dBm@10%, 130Mbps -66dBm@10%
Bezdrátový standard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Sieťové pretokoly: TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, Telnet
Rozhraní: Mini USB
Zdroj napájení: 5V/2A
Pracovní prúd: 300 (max) mA
Prevozní teplota: -10°C ~ +50°C
Prevozní vlhkost: 15% ~ 85%RH

Obsah balenia:
CEL-TEC REVO
Návod v češtine

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie