Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi
CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi

CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v reproduktore FHD 42 WiFi

Skrytá kamera FULL HD WiFi do domácnosti ukrytá v reproduktore CEL-TEC FHD 42 s otočnou šošovkou o 330°. Online prenos cez mobilnú aplikáciu, detekcia pohybu, manuálne spustenie záznamu, diktafón, fotografie, microSD až 128GB, neviditeľný prísvit, funkčný bluetooth reproduktor pre prehrávanie hudby. Zariadenie je možné veľmi dobre využíť tiež ako babysitter.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1809-007
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

Skrytá FULL HD WiFi kamera v repreduktoru CEL-TEC FHD 42 s otočnou čočkou o 330°. Online prenos skrze mobilný aplikaci, detekce pohybu, manuální spuštení záznamu, diktafon, fotografie, microSD až 128GB, neviditelný přísvit, funkčný bluetooth repreduktor pre přehrávání hudby. Zařízení je možné velmi dobře využít také ako detskou chůvičku.

Klíčové vlastnosti CEL-TEC FHD 42 WiFi:

 2.0 Mpx čočka - FULL HD (1920x1080) rozlišení videa
 Živý prenos videa - náhled pomocou aplikácie pre Anroid a iOS
 Otočná čočka o 330°
 Neviditelný nočný přísvit s dosahem 3m
 Obousmerné audio
 Funkčný bluetooth repreduktor pre přehrávání hudby
 Nahrávání na detekci pohybu a okamžité notifikace v telefónu
 Podpora až 128GB microSD kariet

APLIKACE PRE CHYTRÉ TELEFONY
Aplikácia Pre iCam je volne přístupná pre inteligentné telefony využívající Android alebo iOS. Pomocou aplikácie je možné snadno nastavit veškeré parametre kamery, sledovat živý obraz, otáčet čočkou o 330° alebo např. stahovat soubory a prehlížet obsah microSD karty. Kameru tak je možné sledovat kdykoliv a kdekoliv, kde budete mať pripojení k internetu (v míste intalace je nutné mať WiFi síť).

FULL HD ROZLIŠENÍ
Kvalitní 2.0 Mpx CMOS senzor vytváří krásne ostré video v rozlišení 1920x1080 a témeř okamžite sa prizpůsobuje zmenám svetel. Čočka zabírá prestor v úhlu 90° a je možné ji horizontálne otáčet o 330°, vašomu zraku tak neunikne jediný prestor v místnosti. Vďaka neviditelnému přísvitu nieje navíc preblém rozpoznat osobu na vzdialenosť 3 metry.

ČASOVÁ ZNÁMKA V OBRAZE
Pokiaľ je potřeba použíť záznamy ako důkaz, je samozrejme nesmírne důležité, aby bylo jasne patrné, kdy byly pořízeny. Preto je možné zapnout zobrazenie aktuální data a času v rohu záznamů.

DETEKCE POHYBU
Neméne důležitou funkcií u skrytých kamer je záznam pri detekci pohybu. Výhodou našich WiFi kamer je navíc okamžité upozornení na mobilný telefon pri zaznamenání pohybu. Automatické spuštení záznamu a uložení na microSD kartu je samozřejmostí.

PODPORA AŽ 128GB MICROSD
Kamera v lampičce CEL-TEC FHD 42 WiFi vyniká také v podpoře microSD kariet až do veľkosti 128GB, což je dostatek prestoru pre více než 100 hodin (> 4 dny) záznamu. V případe potřeby je možné zapnout záznam do smyčky, kdy kamera pri zaplnení karty začne přemazávat nejstarší pořízené záznamy.

Technické parametre:
 Čočka: OV9712, otočná o 330°
 Úhel záberu: 90°
 Senzor: 2.0 Mpx CMOS
 Chipsat: Hi3518E V200
 Video rozlišení: 1920x1080, 25 fps
 Kompresa: H.264
 Nočný přísvit: neviditelný až na 3 metry
 Pameť: microSD až 128 GB
 Datová náročnost: 1 minuta = cca 18MB, 56 minut = 1 GB
 Aplikácia: pre Android a iOS
 Napájení: 5V / 2A
 Pracovní doba: cca 8 – 10 hod.

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie