Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi
CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi

CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi

Skrytá FULL HD WiFi kamera CEL-TEC FDH 40 WiFi ukrytá v stolnej LED lampe s otočnou šošovkou o 330°. Online prenos cez mobilnú aplikáciu, detekcia pohybu, manuálne spustenie záznamu, diktafon, fotografie, microSD až 128GB, neviditeľné prisvietenie, rôzné farby a intenzity svietenia. Zariadenie je možné veľmi dobre využíť tiež ako babysitter.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1809-001
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: 8 dní
119,90 €
ks

Klúčové vlastnosti CEL-TEC FHD 40 WiFi:

 2.0 Mpx šošovka - FULL HD (1920x1080) rozlišenie videa
 Živý prenos videa - náhľad pomocou aplikácie pre Anroid a iOS
 Otočná šošovka o 330°
 Neviditeľný nočné prisvietenie s dosahom 3m
 Obojsmerné audio
 Ovládaní farby svetla a intenzity pomocou aplikácie v telefóne
 Nahrávánie na detekovanie pohybu a okamžitá notifikácia v telefóne
 Podpora až 128GB microSD kariet

APLIKACE PRE CHYTRÉ TELEFONY
Aplikácia Pro iCam je voľne prístupná pre inteligentné telefóny využívajúce Android alebo iOS. Pomocou aplikácie je možné ľahko nastaviť všetky parametre kamery, sledovať živý obraz, otáčať šošovku o 330° alebo napr. stahovať súbory a prezerať obsah microSD karty. Okrem funkcií kamery, umožňuje cez aplikáciu ovládať lampu, ako je farba osvetlenie, intenzita svetla alebo zhasnutie/rozsvietenie. Kameru tak je možné sledovať kedykoľvek a kdekoľvek, kde budete mať pripojenie k internetu (v mieste inštalácii je nutné mať WiFi sieť).


FULL HD ROZLÍŠENIE
Kvalitný 2.0 Mpx CMOS senzor vytvára krásne ostré video v rozlišení 1920x1080 a takmer okamžite sa prispôsobuje zmenám svetiel. Šošovka zaberá priestor v úhle 90° a je možné ju horizontálne otáčať o 330°, vášmu zraku tak neunikne jediný priestor v miestnosti. Vďaka neviditelnému prísvietovaniu nie je problém rozpoznať osobu na vzdialenosť 3 metre.

ČASOVÁ ZNÁMKA V OBRAZE
Pokiaľ je potreba použíť záznamy ako dôkaz, je samozrejme nesmierne dôležité, aby bylo jasne patrné, kedy boli vyhotovené. Preto je možné zapnúť zobrazenie aktuálného dátumu a času v rohu záznamu.

DETEKCIA POHYBU
Nie menej dôležitou funkciou u skrytých kamerách je záznam pri detekcií pohybu. Výhodou našich WiFi kamier je naviac okamžité upozornenie na mobilný telefón pri zaznamenaní pohybu. Automatické spustenie záznamu a uloženie na microSD kartu je samozrejmosťou.

PODPORA AŽ 128GB MICROSD
Kamera v lampe CEL-TEC FHD 40 WiFi vyniká tiež  podpore microSD kariet až do veľkosti 128GB, čo je dostatok priestoru pre viac ako 100 hodin (> 4 dny) záznamu. V prípade potreby je možné zapnúť záznam do slučky, kedy kamera pri zaplnení karty začne premázávať najstaršie vyhotovené záznamy.

Technické parametre:
šošovka: OV9712, otočná o 330°
 Úhol záberu: 90°
 Senzor: 2.0 Mpx CMOS
 Chipset: Hi3518E V200
 Video rozlišenie: 1920x1080, 25 fps
 Kompresia: H.264
 Nočný prísvit: neviditeľný až na 3 metre
 Pamäť: microSD až 128 GB
 Datová náročnosť: 1 minuta = cca 18MB, 56 minút = 1 GB
 Aplikácia: pre Android a iOS
 Rozmery: 9 x 9 x 11 cm mm

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie