Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi
CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi

CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v stolnej lampe FDH 40 WiFi

Skrytá FULL HD WiFi kamera CEL-TEC FDH 40 WiFi ukrytá v stolnej LED lampe s otočnou šošovkou o 330°. Online prenos cez mobilnú aplikáciu, detekcia pohybu, manuálne spustenie záznamu, diktafon, fotografie, microSD až 128GB, neviditeľné prisvietenie, rôzné farby a intenzity svietenia. Zariadenie je možné veľmi dobre využíť tiež ako babysitter.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1809-001
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Skrytá FULL HD WiFi kamera CEL-TEC FHD 40 WiFi ukrytá ve stolní LED lampičce s otočnou čočkou o 330°. Online prenos skrze mobilný aplikaci, detekce pohybu, manuální spuštení záznamu, diktafon, fotografie, microSD až 128GB, neviditelný přísvit, různé barvy a intenzity svícení. Zařízení je možné velmi dobře využít také ako detskou chůvičku.

cel-banner

Klíčové vlastnosti CEL-TEC FHD 40 WiFi:

 2.0 Mpx čočka - FULL HD (1920x1080) rozlišení videa
 Živý prenos videa - náhled pomocou aplikácie pre Anroid a iOS
 Otočná čočka o 330°
 Neviditelný nočný přísvit s dosahem 3m
 Obousmerné audio
 Ovládání barvy svetla a intenzity pomocou aplikácie v telefónu
 Nahrávání na detekci pohybu a okamžité notifikace v telefónu
 Podpora až 128GB microSD kariet

cel-banner2

APLIKACE PRE CHYTRÉ TELEFONY
Aplikácia Pre iCam je volne přístupná pre inteligentné telefony využívající Android alebo iOS. Pomocou aplikácie je možné snadno nastavit veškeré parametre kamery, sledovat živý obraz, otáčet čočkou o 330° alebo např. stahovat soubory a prehlížet obsah microSD karty. Mimo funkcia kamery umožňuje aplikácie ovládání lampičky, ako je farba osvetlenie, intenzita svetla alebo zhasnutí/rozsvícení. Kameru tak je možné sledovat kdykoliv a kdekoliv, kde budete mať pripojení k internetu (v míste intalace je nutné mať WiFi síť).

cel-banner5
FULL HD ROZLIŠENÍ
Kvalitní 2.0 Mpx CMOS senzor vytváří krásne ostré video v rozlišení 1920x1080 a témeř okamžite sa prizpůsobuje zmenám svetel. Čočka zabírá prestor v úhlu 90° a je možné ji horizontálne otáčet o 330°, vašomu zraku tak neunikne jediný prestor v místnosti. Vďaka neviditelnému přísvitu nieje navíc preblém rozpoznat osobu na vzdialenosť 3 metry.

ČASOVÁ ZNÁMKA V OBRAZE
Pokiaľ je potřeba použíť záznamy ako důkaz, je samozrejme nesmírne důležité, aby bylo jasne patrné, kdy byly pořízeny. Preto je možné zapnout zobrazenie aktuální data a času v rohu záznamů.

DETEKCE POHYBU
Neméne důležitou funkcií u skrytých kamer je záznam pri detekci pohybu. Výhodou našich WiFi kamer je navíc okamžité upozornení na mobilný telefon pri zaznamenání pohybu. Automatické spuštení záznamu a uložení na microSD kartu je samozřejmostí.

cel-banner8-

PODPORA AŽ 128GB MICROSD
Kamera v lampičce CEL-TEC FHD 40 WiFi vyniká také v podpoře microSD kariet až do veľkosti 128GB, což je dostatek prestoru pre více než 100 hodin (> 4 dny) záznamu. V případe potřeby je možné zapnout záznam do smyčky, kdy kamera pri zaplnení karty začne přemazávat nejstarší pořízené záznamy.

Technické parametre:
 Čočka: OV9712, otočná o 330°
 Úhel záberu: 90°
 Senzor: 2.0 Mpx CMOS
 Chipsat: Hi3518E V200
 Video rozlišení: 1920x1080, 25 fps
 Kompresa: H.264
 Nočný přísvit: neviditelný až na 3 metry
 Pameť: microSD až 128 GB
 Datová náročnost: 1 minuta = cca 18MB, 56 minut = 1 GB
 Aplikácia: pre Android a iOS
 Rozmery: 9 x 9 x 11 cm mm

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie