Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1
CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1 CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1 CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1 CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1 CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1 CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1 CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1 CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1 CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1

CEL-TEC mobilný bluetooth repreduktor Extáze EX-1

Bezdrátový Kompaktný repreduktor CEL-TEC Extáze EX-1 s výkonem 2x 3.5 W. Přenos hudby a telefonování prebíhá cez bluetooth technologii. Repreduktor funguje i ako samostatný MP3 prehrávač, ktorý přehrává skladby z pam. karty MicroSD. Tento repreduktor je možné využít i ako powerbanku, ktorá má kapacitu batéria 2600 mAh. V nouzi tak môžete nabít svoj telefon.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1607-004
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Počet repreduktorů:
1+0

Konstrukce:
prenosné

Citlivost:
Méne než 89 dB

Výkon RMS:
Méne než 20 W

Požadované vlastnosti:
Aktivný

Čas přehrávání na batéria:
až 10 hodinBezdrátový Kompaktný repreduktor CEL-TEC Extáze EX-1 s výkonem 2x 3.5 W. Přenos hudby a telefonování prebíhá cez bluetooth technologii. Repreduktor funguje i ako samostatný MP3 prehrávač, ktorý přehrává skladby z pam. karty MicroSD. Tento repreduktor je možné využít i ako powerbanku, ktorá má kapacitu batéria 2600 mAh. V nouzi tak môžete nabít svoj telefon.

VODĚODOLNÉ A PRACHUVZDORNÉ PREVEDENÍ
Repreduktor Extáze EX-1 je ako stvořený pre outdoorové použitiu. Vďaka krytí IP67 vás v poslechu hudby nezastaví ani déšť. Jezdíte rádi na vodu s priateľmi? S repreduktorem Extáze EX-1 si môžete zpříjemnit plavbu hudbou bez strachu z občasného šplouchnutí. Chcete si zpříjemnit práci v dílne alebo např. na stavbe vaší oblíbenou hudbou? EX-1 sa nezalekne ani prašného prestředí. ideálny společnýk do každých podmínek!

NÁRAZUVZDORNÁ KONSTRUKCE
Výhody konstrukce EX-1 nekončí iba u vodeodolného a prachuvzdorného prevedení. Použité materiály zajistí repreduktoru dostatečnou ochranu i v případe pádu do dvoch metrů.

MIKROFON PRE TELEFONOVÁNÍ
Repreduktor Extáze EX-1 je možné použíť i ako handsfree pre telefonování. Vestavený mikrofon a špičkový zvuk repreduktorů sa postarají o kvalitní priebeh hovoru.

OVLÁDÁNÍ NA REPREDUKTORU
Vďaka tlačítkům priamo na repreduktoru máte pod kontrolou všetky důležité funkcia - ovládání hlasitosti, přepínání skladeb, příjem hovorů a volání posledního příchozího čísla.

BLUETOOTH 4.1
Bluetooth verzie 4.1 poskytne repreduktoru Extáze EX-1 dostatek výkonu pre prenos hudby až na vzdialenosť 25 m a zároveň je velmi energeticky úsporný. Užijte si volnost s bezdrôtovým prenosem hudby z telefónu či tabletu! Vďaka bluetooth je možné repreduktor využít také pre telefonování. Pokiaľ dáváte prednost prenosu po kábelu alebo máte prehrávač bez bluetooth, nieje preblém zariadenia pripojit pomocou kábelu s 3.5mm jack konektory, ktorý je súčasťou balenia.

NABÍJECÍ BATERIE – POWERBANKA
Vestavená dobíjecí li-ion batéria o kapacite 2 600 mAh dostačuje pre 5–12 hodin přehrávání hudby (v závislosti na způsobu pripojení bluetooth/kábel). Velkou výhodou je, že repreduktor je možné v případe nouze použíť také ako powerbanku a nabít si tak např. telefon či tablet.

SKVĚLÝ ZVUK – VÝKON 2 x 3.5 W
Extáze EX-1 je vybavený dvojicí repreduktorů, každý o výkonu 3.5 W! Zdá sa vám to málo? Veřte, že nieje! Repreduktor zvládňa bez preblémů oživit rodinnou oslavu alebo třeba vonkajšia grilovačku s priateľmi. EX-1 vyniká bohatým zvukem s výraznými basy. Budete mile překvapeni kolik výkonu v sobe tento Kompaktný repreduktor ukrývá!

PŘEHRÁVÁNÍ Z MICROSD KARTY
Repreduktor EX-1 nieje závislý iba na ďalšiem zariadenia ako je třeba tablet alebo telefon. Repreduktor je totiž vybavený slotem na microSD karty. S podporou formátů MP3, WMA, WAV, FLAC sa z nej tak stává výkonný prehrávač.

Technické parametre:
 Batéria: Li-Ion akumulátor 2 600 mAh
 Prevozní napätie: 3.5 V–4.2 V
 Nabíjanie: 5.0 V, 1 000 mA
 Frekvencia: 90 HZ–18 KHZ
 SNR: ≥90 db
 Citlivost: 85 db
 THD (celkové harmonické zkreslení): ≤0.3 %
 Repreduktor: Φ40 mm 4Ω 16 mm vrchlík
 RMS: 2 x 3.5 W
 Krytí: IP65
 Formát souborů: MP3, WMA, WAV, FLAC
 Rozmery: 127 x 64 x 52 mm
 Hmotnosť: 325 g
 Bluetooth pracovní vzdialenosť: 15–25 m
 Materiál: TPU+ABS

Obsah balenia:
 Repreduktor CEL-TEC Extáze EX-1
 Nabíjací kábel Micro-USB 
 Audio kábel 3,5 mm jack 
 Karabina
 Návod k použitiu (CZ, SK, EN)

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie