Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC kingsons Executive 10,1
CEL-TEC kingsons Executive 10,1 CEL-TEC kingsons Executive 10,1 CEL-TEC kingsons Executive 10,1 CEL-TEC kingsons Executive 10,1 CEL-TEC kingsons Executive 10,1 CEL-TEC kingsons Executive 10,1 CEL-TEC kingsons Executive 10,1 CEL-TEC kingsons Executive 10,1 CEL-TEC kingsons Executive 10,1

CEL-TEC kingsons Executive 10,1

Vodeodolná brašna na tablet Kingsons Executive ponúka nejen ochranu pre tablet pri cestování, ale také spoustu prestoru pre ďalšie veci ako je mobilný telefon, peneženka, psací potřeby alebo príslušenstvo k tabletu. Predukty Kingsons patrí mezi špičku na trhu, predevším pre inovaci, moderní látkové materiály a kvalitní zipy a design.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1611-015
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Vodeodolná brašna na tablet Kingsons Executive 10,1 ponúka nejen ochranu pre tablet pri cestování, ale také spoustu prestoru pre ďalšie veci ako je mobilný telefon, peneženka, psací potřeby alebo príslušenstvo k tabletu.
Kvalitní brašna na rameno čierne barvy značky Kingsons patrí mezi špičku na trhu, predevším pre inovaci, moderní látkové materiály a kvalitní zipy a design.

VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁL
Brašna Kingsons Executive je vyrobena z vysoce kvalitního a lehkého abrazivního nylonového materiálu, ktorý je odolný nejen preti opotřebení, ale také preti vode a velmi snadno sa čistí.

PRVOTŘÍDNÍ ZIPY
Výrobky Kingsons si zakládají na kvalite materiálů a zipů, které zajistí snadný chod a vďaka galvanizaci zabraňující korozi také maximální životnost. Zipy sú navíc vždy perfektne sladeny s celkovým designem.

PRAKTICKÉ PREVEDENÍ
Výrobky Kingsons kladou velký důraz na praktičnost a použitelnost pre moderní způsob života. Hlavní kapsa je vybavenýa polstrovanou prihrádkou na tablet veľkosti až 10,1", zbylý prestor je možné využít pre príslušenstvo k tabletu alebo jiné nezbytnosti. V prední kapsa je organizér pre predmety ako je např. mobilný telefon alebo psací potřeby.
K dispozici je také zadnej kapsa na zip bez špeciálnejch prihrádek.

Technická špecifikácia:
Hmotnosť: 0,5 kg
Rozmery: 22 x 5.5 x 26.5 cm
Farba: čierná
Vodeodolnost: ano
Materiál: Nylon
Vnejší: 3 oddíly na zip
Přihrádka na tablet: ano
Přihrádky na kancelářské potřeby: ano
Popruh na rameno: ano


Videa ke zbožíTento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie