Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC kingsons Casual 15,6
CEL-TEC kingsons Casual 15,6 CEL-TEC kingsons Casual 15,6 CEL-TEC kingsons Casual 15,6 CEL-TEC kingsons Casual 15,6 CEL-TEC kingsons Casual 15,6 CEL-TEC kingsons Casual 15,6 CEL-TEC kingsons Casual 15,6 CEL-TEC kingsons Casual 15,6 CEL-TEC kingsons Casual 15,6

CEL-TEC kingsons Casual 15,6

Vodeodolný batoh Kingsons Casual je vyroben z vysoce kvalitního Jacquard nylonového materiálu a je vybavený polstrovanou kapsou pre notebook veľkosti až 15.6", prestornou hlavní částí, praktickými prihrádkami, prední kapsou a bočnými sieťovými kapsami. ideálny pre bežné nosenia, studenty a moderní způsob života.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1611-018
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Vodeodolný batoh Kingsons Casual je vyroben z vysoce kvalitního Jacquard nylonového materiálu a je vybavený polstrovanou kapsou pre notebook veľkosti až 15.6", prestornou hlavní částí, praktickými prihrádkami, prední kapsou a bočnými sieťovými kapsami. Idelání pre bežné nosenia, studenty a moderní způsob života.

Kvalitní batoh na záda čierne barvy. Batohy Kingsons patrí mezi špičku na trhu, predevším pre inovaci, moderní látkové materiály a kvalitní zipy a design.

VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁL
Kingsons Casual je vyroben z kvalitního Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný nejen preti opotřebení, ale také preti vode. Ďalšie výhodou je jednoduché čistení. Materiál je navíc velmi pevný, což v kombinaci s precizními švy zajišťuje batohu opravdu velmi dlouhou životnost.

PRVOTŘÍDNÍ ZIPY
Standardem batohů Kingsong sú kvalitní zipy. Nejinak tomu je u modelu Casual. Použité zipy zajistí snadný chod a vďaka galvanizaci zabraňující korozi také maximální životnost. Design zipů navíc pekfektne ladí s celkovým vzhľadem tohoto batohu.  

PRAKTICKÉ PREVEDENÍ
Hlavní kapsa je vybavenýa polstrovanou prihrádkou na notebook veľkosti až 15,6". Zbylý prestor v hlavní části je dostačují napríklad pre príslušenstvo k notebooku, náhradná oblečení alebo dokumenty. Kapsa navíc disponuje prihrádkami na psací potřeby a ďalšiemi dvema např. na penenku, mobilný telefon alebo poznámkový blok. Ďalšie úložný prestor ponúka prední kapsa a bočný síťované kapsy.

POHODLNÉ POLSTROVÁNÍ
U batohů, které sa majú stát vaším denním společnýkem je samozrejme důležité také pohodlí pri nosenia. Vďaka polstrování na zádech ve dvoch sloupcích bude nosenia batohu Casual radost.  

Technická špecifikácia:
Hmotnosť: 0.90 kg
Rozmery: 30 x 13 x 46 cm
Farba: čierná
Vodeodolnost: ano
Materiál: Nylon
Vnejší: 2 oddíly na zip
Boky: 2 kapsy síťovina
Přihrádka na notebook: ano
Přihrádka na tablet: ano
Přihrádky na kancelářské potřeby: ano
Air passage (preti pocení zad) ne


Videa ke zbožíTento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie