Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC kamera v dokovací stanici Dock iOS Wifi
CEL-TEC kamera v dokovací stanici Dock iOS Wifi CEL-TEC kamera v dokovací stanici Dock iOS Wifi CEL-TEC kamera v dokovací stanici Dock iOS Wifi CEL-TEC kamera v dokovací stanici Dock iOS Wifi

CEL-TEC kamera v dokovací stanici Dock iOS Wifi

Kamera v dokovací stanici CEL-TEC Dock iOS Wifi je skrytá kamera ve funkčný nabíjací stanici pre zariadenia s iOS - iPhone. Kamera dokáže zaznamenávat FULL HD video sa zvukem a pomocou WiFi jej žive vysílat do vášho inteligentného telefónu. Video je možné ukládat na microSD kartu o veľkosti až 64GB.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1706-008
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Napájení ze síte pre nepřetržitý prevoz
Skrytá kamera v nabíjací stanici pre iPhone je napájena standardne z elektrické síte, vďaka čemuž může pracovat nepřetržite 24 hodin denne. Vás domov alebo kancelář tak budete mať pod kontrolou kdykoliv behem dňa bez obav o životnost batéria.


FULL HD video
Vysoce kvalitní snímač kamery umožňuje streamovat (vysílat online) a nahrávat video záznamy ve vysokejm FULL HD rozlišení, které poskytuje perfektne ostrý obraz a vy tak môžete jasne videt, co sa deje, když jste zrovna pryč.


Online náhled vďaka WiFi
CEL-TEC Dock sa jednoducho pripojí ke stávající WiFi síti u vás doma alebo např. v kanceláři (stejne ako notebook alebo telefon) a vy potom môžete okamžite sledovat živý obraz z kamery kdekoliv na svete zrovna budete na vašom inteligentném telefónu.

skrytá kamera


Jednoduché použitiu
Kamera je navržena tak, aby byla dostupná pre všetky uživatele bez nutnosti pokročilých počítačových znalostí. Stačí umet ovládat váš inteligentný telefon, kde behem pár minut nastavíte vše potřebné a to i vďaka českému manuálu, ktorý vám nastavení ješte více usnadní.


Nahrávání na microSD kartu
Krome živého vysílání umí skrytá kamera CEL-TEC Dock nahrávat na microSD kartu (až 64 GB) umístenou ve spodní části zariadenia. Zpetne si tak môžete prehlédnout dení v místnosti, i když jste zrovna v ten moment nebyli online na vašom telefónu. Záznamy je možné prehlížet buď pomocou aplikácie v telefónu alebo na PC po vložení microSD karty.

SKrytá kamera v dokovací stanici
Detekce pohybu
Nahrávání na microSD je možné spustit manuálne pomocou aplikácie v telefónu alebo sa může spouštet automaticky pri zaznamenání pohybu v zorném poli kamery. ideálny pokiaľ nemôžete sledovat žive obraz z kamery, ale chcete mať přehled o tom, kdo prišel např. do vaší kanceláře.

skrytá kamera do bytu


Aplikácia pre iPhone / Android
Živý obraz z kamery CEL-TEC Dock je možné sledovat pomocou volne dostupné a bezplatné aplikácie BSTEYE pre iPhone a Android. Žádné mesíčný poplatky za prehlížení, streamování alebo nahrávání. Pomocou aplikácie je možné kameru také jednoducho nastavit.

skrytá kamera do kanceláře


Nenápadný design
Žádná indikačný svetla, žádné zvuky a pípání, preste nic co by prezradilo, že nabíjací stanice CEL-TEC Dock je ve skutečnosti skrytá kamery. Samotná kamera je na prední strane stanice a je krytá zrcadlovou fólií.

skrytá kamera sa záznamem


Čas a datum v obraze
Pokiaľ je potřeba použíť záznamy ako důkaz, je samozrejme nesmírne důležité, aby bylo jasne patrné, kdy byly pořízeny. Preto je možné zapnout zobrazenie aktuální data a času v rohu záznamů.

špionážní kamera


Obousmerné audio
CEL-TEC Dock je vybavenýa citlivým mikrofonem a kvalitním repreduktorem. Vďaka tomu je možné zariadenia bez preblémů využít pre obousmernou komunikaci alebo např. iba pre odposlouchávání dení v monitorovaném prestoru až na 5m.


Obsah baleni:
Kamera CEL-TEC Dock iOS Wifi
Manuál CZ / En

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie