Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC kamera S3000 - Black Wifi IR
CEL-TEC kamera S3000 - Black Wifi IR CEL-TEC kamera S3000 - Black Wifi IR CEL-TEC kamera S3000 - Black Wifi IR CEL-TEC kamera S3000 - Black Wifi IR CEL-TEC kamera S3000 - Black Wifi IR CEL-TEC kamera S3000 - Black Wifi IR CEL-TEC kamera S3000 - Black Wifi IR

CEL-TEC kamera S3000 - Black Wifi IR

Špionážní osobná kamera CEL-TEC S3000 - Black Wifi IR natáčí ve FULL HD rozlišení, je vybavenýa detekcí pohybu, režimem fotografování, funkci diktafon a trojicí neviditelných IR LED diod pre neviditelný nočný přísvit. Kameru je možné spojit s mobilným telefonem cez Wi-Fi a prehlížet pomocou nej pořízené záznamy alebo prevádet nastavení kamery.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1610-029
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

Špionážní osobná kamera CEL-TEC S3000 - Black Wifi IR natáčí ve FULL HD rozlišení, je vybavenýa detekcí pohybu, režimem fotografování, funkci diktafon a trojicí neviditelných IR LED diod pre neviditelný nočný přísvit. Kameru je možné spojit s mobilným telefonem cez Wi-Fi a prehlížet pomocou nej pořízené záznamy alebo prevádet nastavení kamery.

CEL-TEC S3000

Kamera ve tvaru zvýrazňovače je malá a lehká s možností prichycení na kapsu u košile či saka. Vďaka čierne barve je nenápadná a je možné ji použíť i pre tajný monitoring. Pokiaľ je třeba nahrávat ve tmavém prestředí s nedostatkem svetla, nevadí. Kamera je vybavenýa 3x IR LED pre nočný videní, ktorými osvítí niekoľko metrů. Není-li možné mať kameru u sabe, je možné aktivovat Wi-Fi a pomocou mobilný aplikácie sledovat, co sa deje ve druhé místnosti. V aplikaci pre Android a iOS je možné kameru též kompletne nastavovat, kamera tak nemusí mať displej a batéria může udržet zariadenia déle v prevozu.

CEL-TEC S3000 Black

Objektiv špionážní kamery umožňuje široký úhel záberu až 145°. Není třeba sa bát, že by kamera nezachytila celou scénu pred sabou. Zařízení je možné bez nadsázky použíť i ako diktafon, vďaka skvelému mikrofonu zachytí dostatečne hlasite a v dobré kvalite vše potřebné. Kameru CEL-TEC S3000 - Black Wifi IR je možné použíť nejen na vestavenou baterii nýbrž ji je možné pripojit i do zásuvky 230V, autozapalovače, externá baterii atd. Kamera totiž podporuje současné nabíjanie i nahrávání. Zařízení je možné použíť omezene i ako palubná kameru do auta.

Táto Full HD kamera je veľmi lehká a skladná, rychle si ji zamilujete a stane sa súčasťou vášho života - neocenitelným pomocníkem v rozmanitých situacích.

CEL-TEC S3000 Black Wi-Fi

Použití:
Pre tajný monitoring - detektivové
Policie může použíť pre záznam důkazů
Právníci mohou použíť pre záznam důkazů
Novináři mohou použíť pre záznam zpráv
Bezpečnostná agentury
Pre studenty, kteří si mohou zaznamenat prednášku
Pre rodinná videa z dovolených i bežného života
Hlídání vnútorných prestor s detekcí pohybu

Technické parametre:
Rozlišení videa: 1920x1080 px (FULL HD) / 1280x720 px (HD)
Rozlišení fotografií: 4032 x 3024 px
Počet snímků za vteřinu: 30 FPS (FULL HD), 60 FPS (HD)
Video formát: MOV s kompresí H.264
Nahrávání zvuku: ANO
Vnútorná pameť: NE
Konektory: mini USB konektor pre napájení a prepojení s PC, HDMI výstup pre jednoduché zobrazenie na LCD televizorech a monitorechmicroSDHC slot (je možné použíť kartu do 32 GB)
Funkcia pořizování fotografií: ANO
Zabudovaný mikrofon: ANO
Typ batéria: Zabudovaný akumulátor Li-Pol, 560mAh (až 1,5 hod. záznamu ve FULL HD rozlišení)
Typ nabíjanie: nabíjací kábel pre USB port PC
Současné nahrávání a nabíjanie: ano
Výdrž batéria: cca 90 minut
Dĺžka nabíjanie batéria: cca 2 hodiny
Wi-Fi pripojení: Ano, kompatibilita pre iOS 6.1 a novejší, Android 4.0 a novejší
Wi-Fi funkcia: náhled snímaného obrazu, dálkové ovládání (spouštení záznamu, fotenie, apod.), nastavení, sdílení požízených záznamů a fotografií
IR přísvit:
Rozmery: 115 mm x 25 mm x 14 mm
Hmotnosť: 50g


Obsah balenia::
HD kamera CEL-TEC S3000 - silver
USB kábel pre pripojení k PC
Návod v češtine

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie