Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi
CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi

CEL-TEC iP kamera v adaptéra FHD 08 Wi-Fi

Bezpečnostná IP kamera CEL-TEC FHD 08 Wi-Fi skrytá ve funkčním USB adaptéra. Rozlišení Full HD, bezdrôtové, vnútorný, mikrofon, microSD až 32GB, detekce pohybu, skrytá, mobilný aplikace pre iOS a Android zdarma ke stažení.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1607-007
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné

 

CEL-TEC FHD 08 je veľmi mocnou zbraní preti narušitelům střeženého prestoru. Instalace kamery je jednoduchá a uživatel nemusí mať veřejnou IP adresu pre vzdálené pripojení.

Na mobilným telefónu je možné mať živý náhled ve veľmi dobré kvalite. O narušení prestoru Vás informuje tzv. push alarm, ktorý zobrazí zprávu na mobilu ako rychlé upozornení (notifikaci).

Zařízení FHD 08 WiFi je skrytá kamera, ukryta v nenápadném nabíjacím AC adaptéra, jež je možné využít k nabíjanie zariadenia do 500mA. Jednoduchý adaptér, ktorý sa snadno zamaskuje a rozhodne na sabe jen tak neupozorní, v sobe ukrývá kvalitní miniaturní kameru s Full HD (1080p) rozlišením. Kamera umožňuje použitiu k záznamu micro-SD karty až do veľkosti 32GB. Kamera je intuitivne naklonena vzhůru pod úhlem 15°, což zlepšuje podmínky pre nahrávání pri zapojení v klasické výšce vetšiny zásuvek.

Kamera může být jednoducho pripojena na síť Wi-Fi a může být teda obsluhována odkudkoliv, kde máme přístup k internetu. Veškeré záznamy sa uchovávají na vložené microSD karte. Kamera může být prevozována i bez prítomnosťi bezdrôtové síte Wi-Fi a to skrze mód "Point to Point" (P2P). Při tomto nastavení je možné obraz sledovat v mobilný aplikácie priamo z kamery.

Zařízení může nahrávat v nepřetržitém režimu či nahrávání může být aktivováno zachycením pohybu pred kamerou.

Kamera je napájena priamo z elektrické zásuvky, do které musí být adaptér pripojen. Samotné zariadenia funguje ako zdroj el. energie pre napájení USB pre zariadenia do 500mA.

Využít kameru můžeme ako kameru dohledu nad domem, obchodem či kanceláří.

Hlavní vlastnosti:
 Široký úhel záberu 90°
 Vzdálený přístup z wifi pripojení na mobilný telefon
 Aplikácia iOS, Android
 Detekce pohybu
 Upozornení (foto) do emailu
 Notifikačný upozornení
 Nahrávání na MicroSD až 32GB

Druhy pripojení:
 Hotspot: IP kameru je možné prepojit priamo s mobilným telefonem nieje třeba internetové pripojení, ideálnej ako detská chůvička na dovolené, kde nieje wifi
 Wifi pripojení: IP kameru je možné bezdrátove spojit s místní wifi sítí, potom je možno sa na kameru pripojit mobilným telefonem odkudkoliv, kde je internetové pripojení. Není nutná veřejná IP adresa, ani znalosti sítí. Připojení zvládňa každý.

Alarm:
Kamera detekuje pohyb pri zmene pixelů. je možné nastavit citlivost, aby sa omezily plané poplachy.

Při detekci pohybu je možno nastavit 3 úrovne upozornení:
 Notifikace na mobil - rychlá informace s fotkou
E-mail na zvolené adresy s 3-5 fotkami
Nahrávání krátkých video sakvencí na microSD kartu vloženou do kamery. je možné sa na kartu na dálku pripojit a videa si přehrát v MT a vybrané stáhnout do MT alebo smazat.

Záznamy:
 IP kamera může na microSD kartu nahrávat video na základe detekce pohybu -  krátké video sakvence.
Video alebo foto je možné pořídit priamo do mobilného telefónu manuálne mobilným telefonem, ktorý slouží ako diaľkový ovladač.

Audio:
Kamera je vybavenýa mikrofonem, je možné tak nejen videt, ale i slyšet co sa v míste kamery deje
 
Skrytá:
Kamera v AC adaptéra nevzbudí nikterak pozornost, navíc může skutečne nabíjať rozmanitá elektronická zariadenia.
Výhody opreti podobným kamerám: kamera je z podstaty zariadenia trvale pripojena v el. zásuvce, čímž odpadá starost s maskováním napájení.

Technické parametre:
 Rozlišení videa: 1920x1080 / 25 fps
 Rozlišení foto: 4032x3024
 Pameť: až 32GB Micro SD/SDHC
 Veľkosť videa: 1 min. cca 20 MB
 Senzor:  1/4 CMOS
 Úhel záberu: 90° - náklon vzhůru 15°
 WiFi standard: 2,4G WiFi B/G/N
 WiFi hotspot: Ano
 P2P: Ano
 Kompresa videa: H.264
 Formát videa: AVI
 Detekce pohybu: Ano - do 6m
 E-mail alarm: Ano
 UPnP: Ano
 Obousmerné audio: ne
 Vestavený mikrofon: Ano
 Vestavený repreduktor: ne
 Rozmery: 7,7x5x2,5 cm
 Hmotnosť: 0,13 Kg
 Adaptér: 230V/5V
 Spotřeba energie: <5W

Obsah baleni:
CEL-TEC FHD 08 Wi-Fi
redukcie USB-MicroSD
mini CD
Manuál CZ / En

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie