Prihlásiť

Košík je prázdny.

CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent
CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent

CEL-TEC bluetooth repreduktory Stereo Master Transparent

Nová řada bluetooth repreduktorů značky CEL-TEC pre rok 2018 STEREO MASTER v true wireless (plne bezdrôtové) prevedení. Repreduktory je možné prevozovat prepojené pomocou silného magnetu ako jeden kus, rozpojené přehrávající ze stejného zdroje pre perfektní stereo zážitek alebo každý zvlášť nezávisle na sobe.

Výrobca: CEL-TEC
Katalóg. č.: 1801-005
Záruka (v mesiacoch): 24
Dostupnosť: Nedostupné


Počet repreduktorů:
1+1

Konstrukce:
prenosné

Citlivost:
80 dB

Výkon RMS:
Méne než 20 W

Požadované vlastnosti:
Aktivný

Čas přehrávání na batéria:
až 10 hodinNová řada bluetooth repreduktorů značky CEL-TEC pre rok 2018 STEREO MASTER v true wireless (plne bezdrôtové) prevedení. Repreduktory je možné prevozovat prepojené pomocou silného magnetu ako jeden kus, rozpojené přehrávající ze stejného zdroje pre perfektní stereo zážitek alebo každý zvlášť nezávisle na sobe.

Osvoboďte sa od kábelů
Bluetooth repreduktory CEL-TEC STEREO MASTER prichází na trh v takzvaném true wirelles prevedení, teda opravdový bezdrát! Užijete si tak čistý stereo zvuk bez starostí o délku kábelu a ich večné zamotání. Jediný kábel, ktorý budete potřebovat je na nabíjanie a to až po 10 hodinách přehrávání. Vďaka oddelenému prevedení budete mať vždy jistotu perfektního úhlu pre ten správný stereo zážitek. Repreduktory je možné také spojit pomocou silných magnetů v jeden, což oceníte predevším pri cestování a přenášení repreduktorů, čemuž napomáhá i odolné silikonové púzdro.
stereo-master-bt

Vysoký stereo výkon
O perfektní hudební zážitek sa starají 20 mm repreduktory svetoznámé značky HARMAN KARDON. Každý z repreduktorů disponuje hudebním výkonem 5 W, což je vzhľadem k veľkosti opravdu úctyhodný výkon, ktorý sa prejeví ihned po zapnutí. Nechte sa unést hlubokými basy, plnými středy, čistými výškami a užijte si oblíbenou muziku v jedinečném stereo zážitku kdekoliv zrovna budete. O vyplnení celého prestoru zvukem sa stará 360° technológie FullRoom, ktorá jej vysílá do všech smerů.
stereo-master-vykon

Odolné prevedení
Repreduktory CEL-TEC STEREO MASTER sa nemusíte bát vzít ani do terénu. Samotné repreduktory majú krytí IPX5 - sú vodeodolné a prachuvzdorné, nevadí jim teda déšť a prašné cesty, pokiaľ je vložíte do odolného silikonového obalu, bez preblémů zvládnou i nejaký ten drobný pád (z 1,5 m). Púzdro je navíc vybavenýo očkem, které usnadní přenášení a umožní jednoduché pripevnení např. na batoh a to i vďaka karabince v balenia.
stereo-master-odolny

Široká konektivita
Repreduktory sú vybavenýy poslední verzí bluetooth 4.2, ktorá ponúka dosah až 10 metrů, vysokou kvalitu prenosu signálu a úsporný prevoz. Samozřejmostí je zpetná kompatibilita s nižšími verziemi bluetooth. Bez preblémů je tak možné repreduktory spojit s televizí, telefonem, tabletem, ipodem apod. Vďaka integrovanému mikrofonu je možné také CEL-TEC STEREO MASTER využít na telefonní hovory (handsfree). Pre možnost pripojení zariadenia, které nemá bluetooth sú repreduktory vybavenýy AUX vstupem. Bez preblémů môžete přehrávat hudbu ze starého mp3 prehrávače alebo moderního inteligentného telefónu.
stereo-master-bluetoth-web-trans

Až 10 hodin poslechu
Každý repreduktor je vybavený nabíjací batérií o kapacite 1000 mAh, ktorá poskytne dostatek energie až na 10 hodin poslechu hudby (pri střední hlasitosti). Nabíjanie sa prevádí pomocou microUSB konektora, teda nejrozšířenejšího konektora součastnosti. V balenia je navíc dvojitý kábel, aby bylo možné nabíjať oba repreduktory súčasne pomocou jedneho kábelu.
stereo-master-batéria

Hlavní prednosti:
 Plne bezdrôtové prevedení dvoch stereo bluetooth repreduktorů
 Spojení do jedneho kusu pomocou silného magnetu
 Vysoký výkon 2x 5 W - hluboké basy, plné středy, čisté výšky
 Vodeodolné, prachuvzdorné a nárazuvzdorné (v silikonovém obalu) prevedení
 Nabíjací batéria pre až 10 hodin prevozu
 Bluetooth verzie 4.2
 AUX vstup
 Mikrofon - použitiu ako hansfree

Technické parametre:
 Hmotnosť: 250 g
 Rozmery 1 repreduktoru: 89 mm x 67 mm x 64 mm
 Rozmery spojených repreduktorů: 178 mm x 67 mm x 64 mm
 Výkon: každý 5 W
 Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 000 Hz
 Odstup signál/šum: 80 dB
 Batéria: 2x 3.7 V, 1000 mAh
 Doba prevozu: až 10 hodin (střední hlasitost)
 Pohotovostní režim: 2 týdny
 Nabíjací čas: cca 2 - 3 hodiny
 Dosah bluetooth: až 10 metrů
 Bluetooth verzie: 4.2
 Podporované prefily: HFP / A2DP / AVRCP

Súvisiaci tovar:

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie